Tootekood: 10001010 Kategooria:

Jalgrattakiiver Nutcase VIO MIPS + LED tuled, 59-62 cm

Nutcase’i kiivrid on viimase 5 aasta jooksul olnud ohutuse ja mugavuse valdkonnas oma ala liidrid.  Nutcase kasutab tehnoloogilisel tipptasemel MIPS-süsteemi, mis on hetkel kiivrite puhul üks turvalisemaid.

139,00 

Ainult 1 laos

Kirjeldus

Nutcase’i kiivrid on viimase 5 aasta jooksul olnud ohutuse ja mugavuse valdkonnas oma ala liidrid.  Nutcase kasutab tehnoloogilisel tipptasemel MIPS-süsteemi, mis on hetkel kiivrite puhul üks turvalisemaid. Nende moto on olnud lihtne – luua tehniliselt võimalikult turvalisi kiivreid, mida inimesed tahaksid kasutada ka siis, kui kiivri kandmine pole kohustuslik. Ühesõnaga – Nutcase moto on teha midagi väga kasulikku, aga samas ka väga ilusat.

Suurus: L/XL (59-62 cm)

NB! Kõikide Nutcase kiivritega on komplektis kaasas ka kergesti eemaldatav sobivas värvitoonis nokk, mis kaitseb silmi päiksevalguse ja sademete eest – ning olgem ausad! – näeb ka hea välja.

TEHNILINE TEAVE:

  • 360 kraadi ulatuses paiknevad LED tuled parandavad ratturi nähtavust liikluses kuni 150 meetri kauguselt. USB laetavad, põlemisaeg kuni 3 tundi. Taga ja külgedel on oranžid ja punased tuled (65 luumenit), ees valged tuled (200 luumenit).
  • Kerge polükarbonaadist väliskest – vastupidav ja löögikindel ühes tükis valatud ABS sisu
  • MIPS – madala hõõrdumisega liikuv kiht, mis asub ABS ja pea vahel. MIPS kiht libiseb löögi korral 5–15 mm igas suunas,  vähendades põrutuse mõju. Seda tehnoloogiat kasutatakse ka uuemates  autodes löökjõu maandamiseks.
  • Uuendatud Fidlock® snap-and-go magnetlukkude süsteem – klamber ei näpista ega hakka hõõruma.
  • 3 ventilatsiooniava – rohkem õhutust võrreldes tavapäraste kiivritega, vältimaks pea higistamist ja ülekuumenemist.
  • Kuumuskindel, 3-osaline pehmenduskomplekt ja GROW Flex Fit System kinnitavad kiivri nii horisontaalselt kui vertikaalselt pea külge ja tagavad individuaalse sobivuse ja mugavuse.

Kiiver vastab CE – CPSC – AS standarditele.

Lisainfo

Bränd

Kiivri Suurus (cm)

Värv