Põltsamaa jalgrattakeskus

Magneslife Strong 60ml

Väga efektiivne ja kiire imendumisega magneesiumi vorm vedelikuna. Mõeldud lihaskrampide ennetamiseks ja kiireks esmaabiks füüsilisel koormusel, samuti lihaste taastumise eesmärgil peale füüsilist pingutust. Võib kasutada ka alkoholi kahjustuste likvideerimisel organismist.

2,90 

Magneslife Strong 60ml – Toidulisand magustajatega. Magneesium aitab vähendada väsimust ja kurnatust, hoides elektrolüütide tasakaalu ja normaalset energiasäästlikku ainevahetust.

Soovitatav annustamine:Pikaajalise kehalise treeningu ettevalmistamiseks hakata manustama 2–3 päeva enne tulevast koormust. Pikaajalise või nõudliku kehalise aktiivsuse ajal manustage üks doos, kui esineb esimesi krampide märke. Maksimaalne ööpäevane annus on 1 monodoos. Ärge ületage soovitatud annust!

Kasutamine: Manustada 1 monodoos korraga või lahjendada veega. Pärast avamist kasutage 24 tunni jooksul. Loksutage enne kasutamist! Kerge sade on toote loomulik omadus ja seda ei tohiks pidada defektiks. Koostis:vesi, magneesiumtsitraat, happesuse regulaator sidrunhape, säilitusained sorbiinhape ja naatriumbensoaat, magusaine atsesulfaam K, püridoksiinvesinikkloriid, magusained sukraloos ja steviool-glükosiidid. Annus 60ml sisaldab: magneesium 375mg = 100%*, Vitamiin B6 10 mg = 714%*  *Päevasest vajadusest.

Tähelepanu: Mõeldud spetsiaalseks toitumiseks.Ei ole mõeldud lastele, rasedatele ega imetavatele naistele.Hoida lastele kättesaamatus kohas! Hoida kuivas kohas, temperatuuril kuni 25 ° C, kaitstuna otsese päikesekiirguse eest. Hoidke külmumise eest.Ei sisalda dopingulaadseid aineid. Tootja ei vastuta võimalike kahjude eest, mis on põhjustatud  ebaõigest kasutamisest või hoidmisest.