Woom 2

299.00

14″ jooksudega 5,5 kg kaaluv kvaliteetne käsipiduritega jalgratas 3-4,5 a / 95–110 cm sõitjatele. Austrias loodud WOOM´i lasterattaid on senise 5+ tegevusaasta jooksul pärjatud nii Eurobike Award’iga kui mitmete rahvusvaheliste disainiauhindadega.

Mis teeb Woom 2-e heaks lasterattaks?

Kerge ja vastupidav alumiiniumraam. Woom 2 kaalub vaid 5,5 kilogrammi.

Ketikaitse: Woom 2-e kett on täielikult ümbritsetud liigenditest koosneva ketikaitsega, mis kaitseb nii pükse kui käsi õliga määrdumise eest, samuti ketti pori eest.

Suure reguleeritavusega lenks. BMX-tüüpi kõrge lenks on võimalik reguleerida lapsele lähemale või kaugemale, arvestades nii lapse kasvamise kui sõiduoskuste kogunemisega.

Erinevat värvi käsipidurid. Tagapiduri klotsid ja link (kang) on rohelist värvi, et lapsel oleks lihtsam ja turvalisem pidurdama õppida. Woomi pidurilingid on lapse käele mõeldud suuruse ja kujuga ning nende kaugus lenksust reguleeritav – väiksemate käte jaoks saab lingi lenksule lähemale ja suuremate jaoks kaugemale viia.

Hoolikalt läbi mõeldud detailid. Lenksupiiraja takistab lenksu liiga kaugele pööramist. Lenksukinnituse poldid on paigutatud nii, et laps end nende vastu ära lüüa ei saaks. Jalgratta raskuskese on projekteeritud võimalikult madalale, hõlbustades tasakaalu hoidmist.

Laost otsas

Kategooria:

Kirjeldus

Raam: AA 6061 Alumiinium, 14″ (2a – 5a)

Pidurid: Ees ja taga käsipidurid, V-pidur

Jooksud: 14″

Kahvel: Alumiinium

Gripid: Woom Ergogrip

Sadulaposti klamber: Alumiinium

Lenks: Lai, ergonoomiliselt kohandatud ja kerged alumiiniumvardad paremaks juhtimiseks

Käike: 1

Kaal: 5,5 kg

Värv: Punane

Võimalikud lisad:

Porilauad: 30€

Tugijalg: 15€