-6%

Elektriline kastiratas VOGUE Carry 2

Kuumakse al. 97,89 / 60 kuud
3299,00

NB! Sellele rattale laieneb KIK’i ostutoetus 1000 eur!

Mõnikord jääb ratturile esikorvist ja pakiraamikorvist lihtsalt väheks. Kastiratas on mõeldud inimestele, kes soovivad rattaga jõuda punktist A punkti B ja samal ajal kasutada ratast mitte üksnes isikliku transpordivahendina. Pereema, kes peab viima kaks last eemalasuvasse lasteaeda, hipster, kes tahab oma suuremat sorti koeraga liikuda Loomelinnakus asuvasse idufirmasse või hoopis kuller, kes peab transportima mitut suuremahulist pakki korraga? Lahendus teile on olemas!

Ainult 1 on veel laos!
VOG_CARRY2

Lühikirjeldus

Description

Ruumikas kargoratas on keskkonnasõbralik sõiduvahend, millega saab sõidutada lapsi lasteaeda ja lisaks veel kodulähedasest toidupoest läbi vurada, et söögipoolist kaasa haarata.

Vogue Carry 2 elektriline kastiratas on varustatud 13 Ah 36 V akuga, mille kogumaht on 468 Wh – ühe laadimiskorraga saab sõita umbes 50 kilomeetrit. Aku asub pakiraamil ja seda on lihtne eemaldada – saab vajadusel kaasa võtta ja mujal laadida. Aku saab ka lukustada kaasasoleva võtmega, nii et akut ei saa näiteks poeskäigu ajal eemaldada.

Vogue Carry 2 on varustatud ka vaikse Bafang M400 Max Drive (80 Nm) keskmootoriga. See mootor on turul olnud juba pikka aega ja seda kasutatakse kvaliteetsetel jalgratastel. Seda seetõttu, et selle mootori tuntust on põhjustanud selle usaldusväärsus, võimsus ja vaikus. Andur mõõdab pedaalimise tugevust ja kohandab tuge vastavalt. See muudab toetuse väga loomulikuks ja juhitavaks. Lisaks lülitub keskmootor kohe sisse, kui alustate sõitmist, nii et saate kiirelt kiirendada ilma raskusteta.

Bafang LCD ekraan asub juhtraua keskel nähtavas kohas. Kui muutub pimedaks, süttib ekraan, et saaksite seda ka pimedas hästi lugeda. Ekraan on selge, terav ja loogiliselt paigutatud, kus on kerge lugeda kuvatud andmeid – kiirust, läbitud teepikkust, keskmist kiirust, aku näidikut, kui palju kilomeetreid saate sõita ja palju muud. Aktiveerida saab ka kõndimisabi, et saaksite rasket kargoratast käe kõrval liigutada.

Shimano Nexus käiguvahetajaga on võimalik käike vahetada ka paigal olles, mis lisab kasutusmugavust veelgi – väga mugav näiteks foori taga.

Ratta kastis on 4 turvavööga kohta lastele.

NB! Velomarket pakub ka järelmaksu võimalust alates 9 €/kuus.

 • Raami materjal: alumiinium
 • 5 võimsuse reziimi
 • Käikude arv: 8
 • Käiguvahetaja: Shimano Nexus 8
 • Mootor: keskmootor Bafang Max Drive (250 Watts)
 • Aku: 13 Ah / 468Wh (LG)
 • Sensorid: veojõu (torgue) sensor
 • Sõiduulatus 50 km
 • Pidurid: hüdraulilised ketaspidurid
 • LED esi- ja tagatuled
 • Kandevõime 220 kg
 • Mõõdud: 75 x 265 cm

Garantii: 2 aastat!
NB! Jalgrattaosade (nt sadul, rehvid, käepidemed) täpne värv võib partiist olenevalt erineda!

Toote kirjeldus

Additional information

Kaal 70 kg
Bränd

Jooksud

Topeltseintega, alumiinium

Kaal (kg)

Käikude arv

8

Mootor (w)

Pakiautomaat

Pidurid

Hüdraulilised ketaspidurid

Väliskumm

Kenda

Värv

Must

Kus asume jne