Elektriline kastiratas VOGUE Journey Dog, 7k, must-pruun

Kuumakse al. 92,22 / 60 kuud
2999,00
NB! Sellele rattale laieneb KIK’i ostutoetus 1000 eur!
Mõnikord jääb ratturile esikorvist ja pakiraamikorvist lihtsalt väheks. Kastiratas on mõeldud inimestele, kes soovivad rattaga jõuda punktist A punkti B ja samal ajal kasutada ratast mitte üksnes isikliku transpordivahendina. Pereema, kes peab viima kaks last eemalasuvasse lasteaeda, hipster, kes tahab oma suuremat sorti koeraga liikuda Loomelinnakus asuvasse idufirmasse või hoopis kuller, kes peab transportima mitut suuremahulist pakki korraga? Lahendus teile on olemas! 
1000469A13-DOG

Lühikirjeldus

Description

Elektriline kastiratas Teile ja Teie koerale? Kõlab ideaalselt, eks? Tänu Vogue Journey Dog-ile saate nautida pikki sõite koos oma parima sõbraga. Mahukal kastil on ees uks, et Teie neljajalgne saaks lihtsasti siseneda ja väljuda kastirattast. Vogue Journey Dog on spetsifikatsioonide poolest identne Vogue Journeyga – sama välimus, teras raam ja tagarummusisene mootor.

Vogue Journey elektriline kastiratas on varustatud 13 Ah 36 V akuga, mille kogumaht on 468 Wh – ühe laadimiskorraga saab sõita umbes 50 kilomeetrit. Arvestades ratta kaalu, pole see paha tulemus! Aku on kaasasoleva võtmega kergesti eemaldatav, nii et seda saab ühendada laadijaga siseruumides, ideaalne! Kuna aku on istme all, on see hästi kaitstud näiteks vihma ja löökide eest. Aku saab laadida ka spetsiaalsest avast kasti kaudu, nii et akut ei ole tingimata vaja eemaldada.

Bafang LCD ekraan asub lenksu vasakul küljel. Sealt saate lugeda kuvatud andmeid – aku näidik, keskel kiirus, üleval mootori toetustase ja läbitud vahemaa (reis või kogusumma). Valgus süttib üleval paremal, kui Teil on valgustus sisse lülitatud (automaatne).
Vogue Journey elektrilisel kastirattal on hüdraulilised ketaspidurid, mis on selles hinnaklassis ainulaadne valik! Need pidurid vajavad vähem hooldust ja pidurdusjõud on paremini juhitav. Kas soovite ratast nõlval peatada või lasta lapsed sisse? Kastirattal on ka käsipidur/parkimispidur, mis takistab ratta veeremist.

[content_block slug=”liisi”]

Täpsemalt:

  • Raami materjal: alumiinium
  • 5 võimsuse reziimi
  • 7 käiku
  • Aku: 13 Ah / 468Wh (LG)
  • Sõiduulatus 50-80 km
  • Hüdraulilised ketaspidurid
  • LED esi- ja tagatuled
  • Kandevõime 220 kg
  • Mõõdud: 90 x 220 cm

Garantii: 2 aastat!
NB! Jalgrattaosade (nt sadul, rehvid, käepidemed) täpne värv võib partiist olenevalt erineda!

 

Toote kirjeldus

Additional information

Kaal 70 kg
Bränd

Jooksud

Topeltseintega, alumiinium

Käikude arv

7

Mootor (w)

Pakiautomaat

Pidurid

Hüdraulilised ketaspidurid

Väliskumm

CST

Värv

Must

Kus asume jne