Elliptiline trenažöör CHRISTOPEIT AX 8000

Kuumakse al. 19,82 / 48 kuud
549,00
Elliptiline trenažöör Christopeit AX 8000 võimaldab treenida sõltumata tuulest, ilmast ja kellaajast.
In stock
30-2009

Lühikirjeldus

Description

Treenige kogu keha hoolimata tuulest, ilmast või kellaajast. Elliptilise trenažööriga ei treeni Te ainult tuhara- ja jalalihaseid vaid ka käe-, õla- ja seljalihaseid.

30 sentimeetrine samm tagab loomuliku ning õrna liikumise. Kulumisvaba magnetiline pidurisüsteem, sosin-vaikne rihmülekanne ning 8-kilogrammine hooratas garanteerivad püsiva ning sujuva töö. Kompuutrist kontrollitav pidurisüsteem võimaldab 24 erinevat raskusastet.

Täpsemalt:

  • Raskusastmeid: 24
  • Pidurisüsteem: magnet
  • Hooratas: 8 kg
  • Toote kaal: 32 kg
  • Maksimaalne kasutaja kaal: 150 kg
  • Mõõdud: 120 x 54 x 162 cm

NB! Velomarket pakub ka järelmaksu võimalust alates 9 €/kuus.

Vaata Christopeit’i tooteid lähemalt ametlikult Christopeit’i kodulehelt. Kõiki tooteid on võimalik ka meil tellida. Velomarketis müüdavate Christopeit’i trenažööride valikuga saate tutvuda meie kodulehel.

Christopeit Sport loodi aastal 1976 ning on number 1 koduste treeningseadmete tootja Saksamaal. Christopeit Sport on üle 40 aasta aidanud oma klientidel saavutada paremat füüsilist vormi, tugevamat tervist ning tervemat ellusuhtumist. Christopeit Sport’i jaoks on jätkusuutlikkus äärmiselt oluline olnud aegade algusest. Tähelepanu ei ole olnud mitte ainult paremate tootmismaterjalide valimisel ja toodete pakendamisel vaid tähelepanu pööratakse ka jätkusuutlikumasse tootearendusse, näiteks seadmed, mis ei vaja elektrivõrku ühendamist, et neid kasutada.Christopeit Sport tootab spordiseadmeid, mida saab nautida pikka aega. Kui midagi peaks purunema, aitab Christopeit kiiresti varuosa leidmise ning saatmisega oma hästivarustatud varuosade laost. Õige pakendi leidmisel on oluline, et seade jõuaks kliendi koju turvaliselt ning kahjustumata, kuid samamoodi on oluline ka, et pakend vastaks Christopeit’i kõrgetele jätkusuutlikkusnõuetele.

christopeit.PNG 9.71 KB

Toote kirjeldus

Additional information

Kaal 47 kg
Bränd

Mõõdetavad andmed

Pakiautomaat

Pedaalid

Rakendused

Transpordirattad

Kus asume jne