Elliptiline trenažöör CHRISTOPEIT ECO 2000

Kuumakse al. 24,38 / 60 kuud
729,00
Elliptiline trenažöör Christopeit ECO 2000 töötab ilma välise vooluallikata ning võimaldab talletatud energiat kasutada oma seadmete laadimiseks USB pordi kaudu.
Ainult 2 on veel laos!
30-2002

Lühikirjeldus

Description

Elliptiline trenažöör Christopeit ECO 2000 võimaldab Teil kogeda kodus treenimise uusi dimensioone. Tänu oma võimele ise jõudu genereerida, töötab ECO 2000 ilma välise vooluallikata ning lisaks võimaldab talletatud energiat kasutada oma seadmete laadimiseks USB pordi kaudu. Treenimine ECO 2000-ga ühendab keskkonnasõbralikkuse ja terviseteadlikkuse.

Elliptiline trenažöör Christopeit ECO 2000 on varustatud kulumiskindla 10-kilogrammise magnet pidurdamissüsteemiga ning vaikse rihmülekandega, mis võimaldab vaikset treenimist hea kontsentrilisusega. Takistust on võimalik täpselt reguleerida kasutades 24-astmelist kompuuterkontrollitud takistuskontrolli.
Ekraan LED-kuvaga näitab Teile 7 erinevat väärtust samaaegselt ja on lihtsasti loetav ning kasutatav tänu arusaadavalt asetatud nuppudele. Individuaalsed treeningeesmärgid on võimalik saavutada valides 12 erineva programmi vahel – lisaks on võimalik luua eraldi 5 isiklikku treeningprogrammi. Peale treenimist hindab fitness test funktsioon Teie treeningud ning annab hinnangu viiepallisüsteemis.
Pulsisensorid on integreeritud käepidemete sisse ning on kasutatavad pulsi mõõtmiseks treeningu ajal. Lisaks on võimalik kasutada ka pulsivööd – kompuutrile on sisse ehitatud vastuvõtja kodeerimata pulsivöödeks, mille sagedus on 5.0 – 5.5 kHz.
Kolme eri moodi reguleeritavad libisemisvastased pedaalid tagavad stabiilse jalaasendi ning lisaks on võimalik valida ka sobiv distants käepidemetest. Esimesed transportrattad teevad seadme liigutamise lihtsaks ning reguleeritavad tugijalad tagavad trenažööri stabiilsuse.

Kombinatsioon jooksulindist, trenažöörist ja stepperist ning elliptiline liikumiskombinatsioon ette ja taha koos ergonoomiliste käepidemetega võimaldab eriti liigesesõbralikku  jala-, tuhara-, reie- ja käelihaste treenimist. Elliptiline trenažöör võimaldab eesmärgistatud südameveresoonkonna- või kestvustreeningut lisarõõmuga tänu oma võimele ise voolu genereerida.
Täpsemalt:
  • Hooratas: 10 kg
  • Programmide arv: 21
  • Mõõdetavad andmed: kiirus, aeg, distants, kalorid, RPM, vatid, pulss
  • Pidurisüsteem: magnet
  • Elektri genereerimine kasutades generaatortehnoloogiat
  • Ekraan: LED
  • Toote kaal: 56 kg
  • Maksimaalne kasutajakaal: 150 kg
  • Mõõdud: 120 x 66 x 161 cm

NB! Velomarket pakub ka järelmaksu võimalust alates 9 €/kuus.

Vaata Christopeit’i tooteid lähemalt ametlikult Christopeit’i kodulehelt. Kõiki tooteid on võimalik ka meil tellida. Velomarketis müüdavate Christopeit’i trenažööride valikuga saate tutvuda meie kodulehel.

Christopeit Sport loodi aastal 1976 ning on number 1 koduste treeningseadmete tootja Saksamaal. Christopeit Sport on üle 40 aasta aidanud oma klientidel saavutada paremat füüsilist vormi, tugevamat tervist ning tervemat ellusuhtumist. Christopeit Sport’i jaoks on jätkusuutlikkus äärmiselt oluline olnud aegade algusest. Tähelepanu ei ole olnud mitte ainult paremate tootmismaterjalide valimisel ja toodete pakendamisel vaid tähelepanu pööratakse ka jätkusuutlikumasse tootearendusse, näiteks seadmed, mis ei vaja elektrivõrku ühendamist, et neid kasutada.Christopeit Sport tootab spordiseadmeid, mida saab nautida pikka aega. Kui midagi peaks purunema, aitab Christopeit kiiresti varuosa leidmise ning saatmisega oma hästivarustatud varuosade laost. Õige pakendi leidmisel on oluline, et seade jõuaks kliendi koju turvaliselt ning kahjustumata, kuid samamoodi on oluline ka, et pakend vastaks Christopeit’i kõrgetele jätkusuutlikkusnõuetele.

christopeit.PNG 9.71 KB

Toote kirjeldus

Additional information

Kaal 31,5 kg
Mõõtmed 0,98 × 0,25 × 0,63 cm
Bränd

Mõõdetavad andmed

Pakiautomaat

Raskusastmeid

Toote kaal

Transpordirattad

Värv

Must

Kus asume jne