Elliptiline trenažöör Tunturi FitCross 150i Front Crosstrainer

Kuumakse al. 23,33 / 60 kuud
699,00
Ainult 1 on veel laos!
17TFCF5000

Lühikirjeldus

Description

TUNTURI FITCROSS 150I – Minge täiskeharünnakule Tunturi FitCross 150i-ga. Treenige kodus nagu professionaal: see on võimalik. Risttrenazöör kohandub, isegi kui taastute vigastusest. Tehke treeningud väljakutsuvamaks Tunturi Routes abil.

 • 32 elektroonilist vastupanu taset, mida saab seadistada monitori kaudu
 • 20 treeningprogrammi
 • Mitmekäepidemed ja reguleeritavad pedaalid
 • Bluetooth ühendamiseks rakendustega (Tunturi Routes, iConsole+ Training ja Kinomap) tahvelarvutis või nutitelefonis.

Pedaalid
Libisemisvastased pedaalid koos reguleeritavate rihmadega

Transportrattad
Paigutage 150i, kuhu soovite. Kasutage transpordirattaid ja asetage treener elutuppa, pööningule või õue aeda kaunil päeval.

Rakendused
Kas risttreeningutel treenimine on igav? Kasutage ühte Bluetooth-ühendusega rakendust ja ühendage see Tunturi treeneriga. Jälgige oma treeningu edenemist ja saavutage eesmärk iConsole + Training programmi abil. Kinomapiga suruge oma piire: võtke sõber väljakutseks, valige rada ja olge esimene finišijoone ületamisel. Lisakselamuse saamiseks valige reis iConsole + Trainingiga. Sõitke läbi fantastilise keskkonna ja jalgrattaga Google Street View abil teekond.

Treeningprogrammid
Arendage oma vastupidavust ja põletage rasva: selle risttrenažööri ajam asub tagaosas, mis muudab teie liikumise lühemaks ja intensiivsemaks. Piisavalt valikuid: saate valida ja reguleerida 32 elektroonilist vastupanutasandit. Sellele risttrenažöörile on välja töötatud 20 väljakutset pakkuvat programmi. Kas vajate veelgi suuremat väljakutset? Laadige alla rakendus ja alustage programmi iConsole+ Training rakendusest.

Tahvelarvuti hoidik
Kas risttrenažööril treenides on igav? Vaadake oma lemmikseriaali või head filmi treenides: pange tahvelarvuti hoidikusse.

Lisainformatsioon: 

 • Pidurisüsteem: PMS, servomootor
 • Hoorattasüsteem: 22 kg
 • Maksimaalne vastupanu: 350 W
 • Maksimaalne vastupanu 60 RPM juures: 250 W
 • Ergomeeter
 • Toiteallikas: Adapter 9V/1A
 • Sammupikkus: 19 tolli
 • Pedaalid: Mugavad haaratsiga (fikseeritud)
 • Kokkupandud mõõtmed: P 144 x L 67 x K 176 cm
 • Toote kaal: 64 kg
 • Maksimaalne kasutaja kaal: 150 kg
 • Toote kood: 17TFCF5000

Velomarket on Tunturi trenažööride ja fitnessi seadmete ametlik edasimüüja ja partner Baltikumis.
NB! Velomarket pakub ka järelmaksu võimalust alates 9 €/kuus.

Vaata Tunturi tooteid lähemalt ametlikult Tunturi kodulehelt. Kõiki tooteid on võimalik ka meil tellida. Velomarketis müüdavate Tunturi trenažööride valikuga saate tutvuda meie kodulehel.
Tunturi tähendab sõna-sõnalt “suur mägi”, mis sümboliseerib väljakutsete ületamist ja tunnet, mis tekib peale intensiivset treeningut ja eneseületamist. Tunturi sai alguse 1922. aastal Soome linnas Turkus, mil vennad Aarne ja Eero Harke avasid jalgrattapoe Pyöräkellari Oy. Esiti oli põhifookuses jalgrataste remont, seejärel toodeti Tunturi nime all ise jalgrattaid. Bränd oli väga edukas ja mõne aasta jooksul vahetati väikepood tehase vastu ning 1950ndateks oli Tunturi kaubamärk mopeedide siseturul juhtival positsioonil. Kasutades jalgrattatootmisest saadud tehnoloogiat ja teadmisi, laienes Tunturi muu spordivarustuse tootmisse. 1969. aastal muutis Tunturi kogu fitnessitööstust, tutvustades maailmale esimest koduseks kasutamiseks mõeldud veloergomeetrit ning aasta hiljem pälvis rahvusvahelise tunnustuse spordiseadmete tootjana. 1990ndatel tehti strateegiline otsus keskenduda Tunturi fitnessitoodete ja Tunturi jalgrataste tootmisele. See otsus oli oluline brändi edasiseks arendamiseks. Tunturi on nüüd Skandinaavia riikides tuntud bränd ja Tunturi fitnessitooteid müüakse enam kui 40 riigis kogu maailmas. Tunturi asub nüüd Almere’is (Hollandis Amsterdami lähedal), omanikuks Accell Group.

Toote kirjeldus

Additional information

Kaal 72 kg
Mõõtmed 1,49 × 0,44 × 0,78 cm
Bluetooth

Bränd

Ekraani suurus

Ergomeeter

Juhtraud

Kasutamiseks

Keeled

Mõõdetavad andmed

Pakiautomaat

Pedaalid

Pudelihoidja

Rakendused

Raskusastmeid

Toote kaal

Transpordirattad

Toiteallikas

Kus asume jne