Elliptiline trenažöör Tunturi FitCross 40

Kuumakse al. 17,31 / 48 kuud
479,00

Kas tunned kiusatust risttreeninguga tegeleda või soovid seda proovida? Siis on see algajatele sobilik elliptiline trenažöör teie jaoks õige valik. Tunturi FitCross 40-ga saate valida ulatusliku põhipaketi koos erinevate treeningvõimalustega.

  • 16 elektroonilist raskustaset, seadistatav monitori kaudu
  • 21 treeningprogrammi
  • Monitor erinevate parameetrite kuvamiseks
  • Pulssi mõõdetakse käte kaudu
Ainult 1 on veel laos!
17TFCR4000

Lühikirjeldus

Description

Reguleeritavad pedaalid
Treenige mugavalt FitCross 40 elliptilise trenažööriga. Reguleeritavad, mugavad pedaalid, ergonoomilised käepidemed, hoiab treeningu ajal loomuliku kehahoiaku.

NB! Velomarket pakub ka järelmaksu võimalust alates 9 €/kuus.
Programmid
Valida saab 16 raskusastme ja 21 erineva treeningprogrammi vahel. Saate oma edusamme hõlpsalt jälgida, kuna ekraanil kuvatakse aeg, vahemaa, kiirus, pulss ja põletatud kalorid. Teie pulssi mõõdetakse käepidemetel olevate  andurite abil.

Velomarket on Tunturi trenažööride ja fitnessi seadmete ametlik edasimüüja ja partner Baltikumis.
NB! Velomarket pakub ka järelmaksu võimalust alates 9 €/kuus.

Vaata Tunturi tooteid lähemalt ametlikult Tunturi kodulehelt. Kõiki tooteid on võimalik ka meil tellida. Velomarketis müüdavate Tunturi trenažööride valikuga saate tutvuda meie kodulehel.
Tunturi tähendab sõna-sõnalt “suur mägi”, mis sümboliseerib väljakutsete ületamist ja tunnet, mis tekib peale intensiivset treeningut ja eneseületamist. Tunturi sai alguse 1922. aastal Soome linnas Turkus, mil vennad Aarne ja Eero Harke avasid jalgrattapoe Pyöräkellari Oy. Esiti oli põhifookuses jalgrataste remont, seejärel toodeti Tunturi nime all ise jalgrattaid. Bränd oli väga edukas ja mõne aasta jooksul vahetati väikepood tehase vastu ning 1950ndateks oli Tunturi kaubamärk mopeedide siseturul juhtival positsioonil. Kasutades jalgrattatootmisest saadud tehnoloogiat ja teadmisi, laienes Tunturi muu spordivarustuse tootmisse. 1969. aastal muutis Tunturi kogu fitnessitööstust, tutvustades maailmale esimest koduseks kasutamiseks mõeldud veloergomeetrit ning aasta hiljem pälvis rahvusvahelise tunnustuse spordiseadmete tootjana. 1990ndatel tehti strateegiline otsus keskenduda Tunturi fitnessitoodete ja Tunturi jalgrataste tootmisele. See otsus oli oluline brändi edasiseks arendamiseks. Tunturi on nüüd Skandinaavia riikides tuntud bränd ja Tunturi fitnessitooteid müüakse enam kui 40 riigis kogu maailmas. Tunturi asub nüüd Almere’is (Hollandis Amsterdami lähedal), omanikuks Accell Group.

Toote kirjeldus

Additional information

Kaal 38,5 kg
Mõõtmed 0,33 × 1,04 × 0,47 cm
Bränd

Pakiautomaat

Bluetooth

Ekraani suurus

Juhtraud

Kasutamiseks

Keeled

Mõõdetavad andmed

Pudelihoidja

Rakendused

Raskusastmeid

Toiteallikas

Toote kaal

Transpordirattad

Kus asume jne