Sold
out

Elliptiline trenažöör Tunturi FitCross 50i Rear Crosstrainer

Kuumakse al. 21,65 / 60 kuud
649,00
Out of stock
17TFCR5400

Lühikirjeldus

Description

Elliptiline trenažöör TUNTURI CROSS TRAINER FITCROSS 50I – Hoia oma keha heas vormis! Treeni enda tasemel, määra oma tempo ja seadista realistlik eesmärk. Vali mõõdukast kuni veidi intensiivsemad treeningu intensiivsused, et saavutada soovitud tulemusi. Too oma keha tagasi vormi Tunturi FitCross 50i abil.

  • 32 elektroonilist vastupanutasandit, reguleeritavad monitori kaudu
  • 20 treeninguprogrammi
  • Mitme haardega käepidemed ja reguleeritavad pedaalid
  • Bluetooth, et ühendada rakendusi (Tunturi Routes, iConsole+ Training ja Kinomap) tahvelarvuti või nutitelefoniga

Rakendused
Kas kodustel treeningutel jalgrattaga sõitmine tundub igav? Kasuta üht Bluetooth-ühenduvuse rakendust ja ühenda Tunturi treeneriga. Jälgi oma treeningu edenemist ja saavuta oma eesmärk iConsole + Training programmi abil. Kinomapiga saad oma piire testida: võistle sõbra vastu, vali rada ja ole esimene finišijoone ületamisel. Lisaelamuse saamiseks vali iConsole + Trainingu abil ekskursioon. Sõida läbi fantastilise keskkonna ja jälgi teekonda Google Street View abil.

Transportrattad
Paiguta 50i sinna, kus soovid. Kasuta transpordirattaid ja pane treener elutuppa, pööningule või õue aias kaunil päeval.

Tahvelarvuti hoidik
Kas ellipskrossitreeneril treenimine tundub igav? Vaata oma lemmikseriaale või head filmi treenides: aseta tahvelarvuti hoidikusse.

Treeninguprogrammid
Suurenda vastupidavust ja põleta rasva: selle risttreeneri ajam on tagaosas, mis muudab liikumise lühemaks ja intensiivsemaks. On piisavalt valikuid: saad valida ja reguleerida 32 elektroonilist vastupanutasandit. Selle risttreeneri jaoks on välja töötatud 20 väljakutset pakkuvat programmi. Kas vajad veelgi suuremat väljakutset? Laadi alla rakendus ja alusta programmi iConsole+ Training rakendusest.

Lisainformatsioon:

  • Pidurisüsteem: PMS
  • Hooratas: 18kg
  • Maksimum vastupidavus: 350W
  • Mõõdud: L 145 x W 60 x H 171 cm
  • Kaal: 48kg
  • Maksimum kasutaja kaal: 150kg

Velomarket on Tunturi trenažööride ja fitnessi seadmete ametlik edasimüüja ja partner Baltikumis.
NB! Velomarket pakub ka järelmaksu võimalust alates 9 €/kuus.

Vaata Tunturi tooteid lähemalt ametlikult Tunturi kodulehelt. Kõiki tooteid on võimalik ka meil tellida. Velomarketis müüdavate Tunturi trenažööride valikuga saate tutvuda meie kodulehel.
Tunturi tähendab sõna-sõnalt “suur mägi”, mis sümboliseerib väljakutsete ületamist ja tunnet, mis tekib peale intensiivset treeningut ja eneseületamist. Tunturi sai alguse 1922. aastal Soome linnas Turkus, mil vennad Aarne ja Eero Harke avasid jalgrattapoe Pyöräkellari Oy. Esiti oli põhifookuses jalgrataste remont, seejärel toodeti Tunturi nime all ise jalgrattaid. Bränd oli väga edukas ja mõne aasta jooksul vahetati väikepood tehase vastu ning 1950ndateks oli Tunturi kaubamärk mopeedide siseturul juhtival positsioonil. Kasutades jalgrattatootmisest saadud tehnoloogiat ja teadmisi, laienes Tunturi muu spordivarustuse tootmisse. 1969. aastal muutis Tunturi kogu fitnessitööstust, tutvustades maailmale esimest koduseks kasutamiseks mõeldud veloergomeetrit ning aasta hiljem pälvis rahvusvahelise tunnustuse spordiseadmete tootjana. 1990ndatel tehti strateegiline otsus keskenduda Tunturi fitnessitoodete ja Tunturi jalgrataste tootmisele. See otsus oli oluline brändi edasiseks arendamiseks. Tunturi on nüüd Skandinaavia riikides tuntud bränd ja Tunturi fitnessitooteid müüakse enam kui 40 riigis kogu maailmas. Tunturi asub nüüd Almere’is (Hollandis Amsterdami lähedal), omanikuks Accell Group.

Toote kirjeldus

Additional information

Kaal 56 kg
Mõõtmed 0,38 × 1,23 × 0,66 cm
Bränd

Ergomeeter

Pakiautomaat

Pudelihoidja

Rakendused

Raskusastmeid

Transpordirattad

Kus asume jne