Hübriidtrenažöör CHRISTOPEIT AX 6500

Kuumakse al. 19,05 / 48 kuud
529,00
Hübriidtrenažöör Christopeit AX 6500 on velotrenažöör ja elliptiline trenažöör ühes.
Ainult 1 on veel laos!
30-2206

Lühikirjeldus

Description

Hübriidtrenažöör Christopeit AX 6500-ga saate nautida kodus treenimise rõõme ja valida just Teile sobiva treeningu igal ajal.

Treenige pea kogu keha sõltumata tuulest, ilmast või kellaajast. Elliptilise trenažööriga ei treeni Te ainult tuhara- ja jalalihaseid vaid ka käe-, õla- ning seljalihaseid.

Samm pikkusega 30 cm tagab naturaalse ning õrna liikumise. Kulumisvaba magnetiline pidurisüsteem, sosin-vaikne rihmülekanne ja 8-kilogrammine hooratas tagavad sujuva ning ühtlase töö.

Lihtsasti loetav kompuuter on varustatud LCD displeiga ning tahvelarvutihoidjaga.

Täpsemalt:

  • Hooratas: 8 kg
  • Raskusastmeid: 10 (manuaalsed)
  • Pidurisüsteem: magnet
  • Vooluallikas: 2 x AAA patareid
  • Toote kaal: 45 kg
  • Maksimaalne kasutajakaal: 150 kg
  • Mõõdud: 120 x 60 x 165 cm

NB! Velomarket pakub ka järelmaksu võimalust alates 9 €/kuus.

Vaata Christopeit’i tooteid lähemalt ametlikult Christopeit’i kodulehelt. Kõiki tooteid on võimalik ka meil tellida. Velomarketis müüdavate Christopeit’i trenažööride valikuga saate tutvuda meie kodulehel.

Christopeit Sport loodi aastal 1976 ning on number 1 koduste treeningseadmete tootja Saksamaal. Christopeit Sport on üle 40 aasta aidanud oma klientidel saavutada paremat füüsilist vormi, tugevamat tervist ning tervemat ellusuhtumist. Christopeit Sport’i jaoks on jätkusuutlikkus äärmiselt oluline olnud aegade algusest. Tähelepanu ei ole olnud mitte ainult paremate tootmismaterjalide valimisel ja toodete pakendamisel vaid tähelepanu pööratakse ka jätkusuutlikumasse tootearendusse, näiteks seadmed, mis ei vaja elektrivõrku ühendamist, et neid kasutada.Christopeit Sport tootab spordiseadmeid, mida saab nautida pikka aega. Kui midagi peaks purunema, aitab Christopeit kiiresti varuosa leidmise ning saatmisega oma hästivarustatud varuosade laost. Õige pakendi leidmisel on oluline, et seade jõuaks kliendi koju turvaliselt ning kahjustumata, kuid samamoodi on oluline ka, et pakend vastaks Christopeit’i kõrgetele jätkusuutlikkusnõuetele.

christopeit.PNG 9.71 KB

Toote kirjeldus

Additional information

Kaal 47 kg
Bränd

Juhtraud

Mõõdetavad andmed

Pakiautomaat

Pedaalid

Raskusastmeid

Toote kaal

Transpordirattad

Kus asume jne