Jalgrattakiiver LIMAR 797

Kuumakse al. 8,13 / 18 kuud
129,00

Sportlik jalgrattakiiver Itaalia brändilt LIMAR.

797-mattblackreflective

Lühikirjeldus

Description

Limar alustas tegevust kiivrite tootmisega 1986 aastal. Limari kiivrite tugevaimaks omduseks on loetud nende ülikerget kaalu, juba 1999 aastal tootis Limar maailma kõige kergema kaaluga kiivri mis muutis kiivrite maailmas traditsioonide standardeid.

Limari jaoks on põhieesmärkideks arendustegevustes  aidata saavutada võimalikult mugavalt parimaid tulemusi. Iga kiiver on kavandatud ja disainitud sel viisil, et oleks võimalik garanteerida suurepärane tulemus, ideaalne sobivus, optimaalne õhuvool, kergus ning erakordne sobivus iga ratturi jaoks, pöörates erilist tähelepanu igale detailile.

Värv: must

LIMAR 797 :

TEHNOLOOGIA Double Shell In-Mould tehnoloogia
ÕHUAVAD Superior õhutus mis koosneb 19 õhuavast
SUURUSE REGULEERIMINE Täielikult pea kuju järgi reguleeritav, Competition+FIT süsteem, reguleeritavad ning pehmendatud kinnitusrihmad.
PEHMENDUS Antibakteriaalne ja pestav sisu/pehmendus
FIT Slick
SUURUS (CM) M (52-57cm), L (57-62cm)
KAAL (G) M (285g), L (310g)
VÄRV Matt-must

Kiivri omadused: Täielikult pea kuju järgi reguleeritav, Competition+FIT süsteem, reguleeritavad ning pehmendatud kinnitusrihmad. Koostis EPS  ja ABS-standarditele vastav pealiskiht. Vastab Euroopas nõutu EN1078 turvalisuse standardile. Kiiver on varustatud punase LED lambiga.

  • Suurus: M (52-57cm), L (57-62cm)
  • Kiivri kaal M (285g), L (310g)
  • Tootja LIMAR (Itaalia).

Toote kirjeldus

Additional information

Bränd

Pakiautomaat

Värv

Must

Kus asume jne