Sold
out

Jalgrattakiiver Nutcase Lemon Head MIPS 52-56 cm

Kuumakse al. 6,30 / 18 kuud
99,90

Nutcase’i kiivrid on viimase 5 aasta jooksul olnud ohutuse ja mugavuse valdkonnas oma ala liidrid.  Nutcase kasutab tehnoloogilisel tipptasemel MIPS-süsteemi, mis on hetkel kiivrite puhul üks turvalisemaid.

Out of stock
10003372

Lühikirjeldus

Description

Nutcase’i kiivrid on viimase 5 aasta jooksul olnud ohutuse ja mugavuse valdkonnas oma ala liidrid.  Nutcase kasutab tehnoloogilisel tipptasemel MIPS-süsteemi, mis on hetkel kiivrite puhul üks turvalisemaid. Nende moto on olnud lihtne – luua tehniliselt võimalikult turvalisi kiivreid, mida inimesed tahaksid kasutada ka siis, kui kiivri kandmine pole kohustuslik. Ühesõnaga – Nutcase moto on teha midagi väga kasulikku, aga samas ka väga ilusat.

Suurus: S (52-56 cm)

NB! Kõikide Nutcase kiivritega on komplektis kaasas ka kergesti eemaldatav sobivas värvitoonis nokk, mis kaitseb silmi päiksevalguse ja sademete eest – ning, olgem ausad! – näeb ka hea välja. 

TEHNILINE TEAVE:

  • Kerge polükarbonaadist väliskest – vastupidav ja löögikindel ühes tükis valatud ABS sisu
  • MIPS – madala hõõrdumisega liikuv kiht, mis asub ABS ja pea vahel. MIPS kiht libiseb löögi korral 5–15 mm igas suunas,  vähendades põrutuse mõju. Seda tehnoloogiat kasutatakse ka uuemates  autodes löökjõu maandamiseks.
  • Uuendatud Fidlock® snap-and-go magnetlukkude süsteem – klamber ei näpista ega hakka hõõruma.
  • 11  ventilatsiooniava – 15% rohkem õhutust võrreldes tavapäraste kiivritega – vältimaks pea higistamist ja ülekuumenemist.
  • 360 kraadi ulatuses paiknevad helkurid parandavad ratturi nähtavust liikluses.
  • Kuumuskindel, 3-osaline pehmenduskomplekt ja GROW Flex Fit System kinnitavad kiivri nii horisontaalselt kui vertikaalselt pea külge ja tagavad individuaalse sobivuse ja mugavuse.

Kiiver vastab CE – CPSC – AS standarditele.

Toote kirjeldus

Additional information

Bränd

Värv

Kollane

Kus asume jne