Jooga pael TUNTURI Yoga Straps, 200cm, hall

5,99
In stock
14TUSYO063

Lühikirjeldus

Description

Toetus Sinu kehale
Joogavööd või jooga rihmad on tavalised jooga tarvikud. Joogarihm toetab Sinu keha ulatust, kui teed joogaharjutusi. Mõned joogaharjutused on lihtsad, teised nõuavad keha vajalikku paindlikkust. Kui Sa ei oma veel seda paindlikkust, võid kasutada joogarihma.

Tugev ja turvaline Joogarihm toimib kui Sinu keha pikendus. Näiteks võib seda kasutada siis, kui Sa ei suuda oma kätega oma jalgu ulatada ja seetõttu ei saa harjutust nõuetekohaselt sooritada. Joogarihm tagab, et Sa ei venitaks end üle ega sunniks oma keha. Rihma saab reguleerida soovitud pikkusele ja see on valmistatud 100% tugevast ja vastupidavast puuvillast, mis ei ärrita ega lõika Sinu keha. See võimaldab Sul soovitud poosis kauem püsida.

Eelised:
✔ Algajatele ja kogenud joogaharrastajatele
✔ Seadistatav soovitud pikkusele
✔ Pestav masinas

Tunturi kohta Iga päev paremini tunda. See on Tunturi moto. Meie juured on Soomes, kus kaks venda alustasid 1922. aastal jalgrattapoodi. Nüüd, üle 100 aasta hiljem, oleme hollandi ettevõte ja globaalne kaubamärk. Me toetame Sind teekonnal tervisliku ja treenitud keha, tasakaalustatud meele ja õnneliku elu suunas. Teeme seda laia kardio- ja jõutreeninguseadmete, tarvikute ja toetavate rakendustega. See on valik, mis pidevalt laieneb ja täieneb, kvaliteetsete toodetega ja suurepäraste garantiidega. Ei leia teed või on Sul küsimusi? Meie teenindusmeeskond on valmis Sind aitama.

Me usume, et kõigil on õigus nautida head ja tervislikku treeningut, ka lastel. Sellepärast annetame igast Sinu tehtud ostust summa Fitkidsi fondile. Koos tagame, et puuetega lastel oleks võimalik spordiga tegeleda.

  • Suurus: Pikkus 200 cm x Laius 3,8 cm x Paksus 0,5 cm
  • Kaal: 100 grammi
  • Materjal: Puuvill
  • Värv: Antratsiit (samuti saadaval türkiissinine)
  • Tootekood: 14TUSYO063
  • EAN-kood: 8717842033234

Toote kirjeldus

Additional information

Bränd

Pakiautomaat

Värv

Hall

Kus asume jne