Joogamatt SPOKEY Lightmat 0,6 cm, roheline

28,90
Spokey LIGHTMAT joogamatt:
  • on valmistatud 0,6 cm paksusest PVC-vahust, tänu millele tagab suurepärase isoleerimise maapinnast,
  • aitab tõsta iga treeningu taset – libisemiskindel struktuur tagab stabiilsuse treeningu ajal,
  • ei imendu niiskust – seega on seda ka väga lihtne puhtana hoida. 
Ainult 1 on veel laos!
941513

Lühikirjeldus

Description

Spokey LIGHTMAT joogamatt on asendamatu vahend kõigile, kes kavatsevad treenida kodus või fitnessiklubis. Libisemiskindel pind maapinnast isoleerimiseks muudab treeningu palju mugavamaks.
Spokey LIGHTMAT matt loodi selleks, et pakkuda maksimaalset mugavust treeningu ajal. See on valmistatud 0,6 cm paksusest PVC-vahust, tänu millele suureneb treeningu kvaliteet, eriti nendes harjutustes, mis nõuavad suuremat polsterdust või lamamisasendit. See tagab ohutuse ja eelkõige väldib libisemist pinnal. Vahtmatt on pehme ja paindlik ning ei liigu põranda peal. Lisaks on neid äärmiselt lihtne puhastada!

Spokey LIGHTMAT joogamatt on parim valik kõigile, kes kavatsevad kodus treenida. See loodi stabiilsuse ja tasakaalu tagamiseks ning aitab kontrollida õiget kehahoiakut. See on suurepärane venitusharjutuste, fitnessi, füsioteraapia ja kõigi asanate jaoks – olenemata sellest, kuidas sa joogat praktiseerid. Spokey LIGHTMAT paksus (0,6 cm) tagab suurepärase isoleerimise maapinnast. See kaitseb suurepäraselt verevalumite ja libisemise eest treeningu ajal.
Mis eristab Spokey LIGHTMAT mati, on selle suurepärased libisemisomadused – tunnete end treeningu ajal enesekindlalt ja turvaliselt! Vaht tagab suure paindlikkuse ja vastupidavuse niiskusele ning mehaanilistele kahjustustele. Lisaks on seda väga lihtne rullida – see võtab vähe ruumi. LIGHTMAT matt on ka parim valik koormatega harjutusteks – see on kiht, mis kaitseb põrandat raske varustuse eest.
Lisainformatsioon:
  • materjal: PVC vaht
  • mõõtmed: 183 x 61 cm
  • paksus: 0,6 cm 
Alates 2004. aastast on Spokey olnud sporditarvete tootja ja müüja, püüdes rahuldada kõikide spordisõprade vajadusi – alates neist, kes alles alustavad oma spordi teekonnaga, kuni aastatepikkuse kogemusega spordi harrastajateni. Spokey bränd paneb suurt rõhku toodete kvaliteedile. 

Toote kirjeldus

Additional information

Bränd

Pakiautomaat

Värv

Roheline

Kus asume jne