Joogaplokk SPOKEY ASURA, heleroheline

13,99
In stock
942813

Lühikirjeldus

Description

Spokey ASURA joogaplokk:

  • aitab leida tasakaalu, avastada uusi joogaasendeid ja nautida treeningu ajal mugavust,
  • See on ülikerge.
Spokey ASURA joogaplokk on soovituslik iga joogaharrastaja jaoks – sellele, kes alles alustab oma seiklust kui ka teadlikule meele rahustamise kunsti entusiastile. Tänu joogaplokile on harjutuste sooritamine lihtsam ja ohutum .

Joogaploki kõige olulisem eesmärk on aidata sirutada käsi, jalgu ja selga . See võib olla toeks alati, kui on vaja suuremat paindlikkust. Joogaplokki saab kasutada ka pilatese ja füsioteraapia ajal.

Spokey ASURA joogaplokk on valmistatud EVA vahust, mis muudab selle stabiilseks ja puudutamisel meeldivaks ning on kergem ja vastupidavam kui teised kuubikud. Sellel on ümarad servad harjutuste mugavuse ja ohutuse tagamiseks.
Jooga on parim lahendus kõigile, kes vajavad lõõgastust pärast järjekordset pingelist päeva ning soovivad samal ajal hoolitseda oma vormi ja saleda figuuri eest. ASURAst saab teie lemmik mitte ainult koduse treeningu ajal, vaid ka suurepärane reisikaaslane – ülikerge ja lihtne joogatundidesse kaasa võtta! 

Lisainformatsioon:
  • suurus : 23 x 15 x 8 cm
  • materjal : EVA vaht
  • kaal : 260 g
Alates 2004. aastast on Spokey olnud sporditarvete tootja ja müüja, püüdes rahuldada kõikide spordisõprade vajadusi – alates neist, kes alles alustavad oma spordi teekonnaga, kuni aastatepikkuse kogemusega spordi harrastajateni. Spokey bränd paneb suurt rõhku toodete kvaliteedile. 
 

Toote kirjeldus

Additional information

Bränd

Pakiautomaat

Värv

Roheline

Kus asume jne