Jooksulint CHRISTOPEIT TM 2400 S

Kuumakse al. 17,98 / 48 kuud
499,00
Jooksulint Christopeit TM 2400 S innovatiivse žestikontrolliga võimaldab treenida eesmärgistatult hoolimata ilmast. 
30-2340

Lühikirjeldus

Description

Jooksulint Christopeit TM 2400 S on varustatud innovatiivse žestikontrolliga: kasutades õigeid sensorid saate alustada/peatada jooksulinti või reguleerida jooksulindi kiirust hoides oma käsi sensorite kohal.
Kontrollnuppudega kompuutril saate lülitada jooksulindi sisse/välja, valida programme ning reguleerida kiirust vahemikus 1-16 km/h.
 
Kõndimine ja jooksmine suurendavad heaolu, tulemuseks on vormis keha ning parem treenitustase ning lisaks ka rasvapõletus. Jooksulint treenib pea kõiki lihaseid nii kõndides kui ka joostes.
Kaasaegse ekraaniga kompuuter koos tahvelarvuti- ning telefonihoidjaga on lihtsasti kasutatav ning näitab kõiki olulisemaid andmeid silmapilkselt. Võite valida 16 treeningprogrammi hulgast või treenida vastavalt oma seadistustele aja, distantsi või umbkaudse kalorikulutuse osas. Pulsi mõõtmine treeningu ajal on võimalik integreeritud sensoritega käepidemetes või sobiliku Bluetooth pulsivööga. 

Jooksulint ühendub Kinomap rakendusega, mis võimaldab meelelahutuslikku ning interaktiivset treenimist ning treeningandmete salvestamist Android või IOS seadmetesse. Peale tasuta katseaega, on võimalik Kinomap rakenduse subscription osta kuutasuga.
Täpsemalt:
  • Mõõdetavad andmed: aeg, kiirus, distants, kalorid, pulss
  • Treeningprogramme: 16
  • Mootori võimsus: 1.25 hj (0.92 kW)
  • Ekraan: LED
  • Toote kaal: 42 kg
  • Kiirus: 1-16 km/h
  • Jooksulindi suurus: 122 x 45 cm
  • Mõõdud: 150 x 75 x 115 cm
  • Mõõdud kokkuvoldituna: 181 x 75 x 22 cm
  • 220-240 V /  50-60 Hz / 900W

NB! Velomarket pakub ka järelmaksu võimalust alates 9 €/kuus.

Vaata Christopeit’i tooteid lähemalt ametlikult Christopeit’i kodulehelt. Kõiki tooteid on võimalik ka meil tellida. Velomarketis müüdavate Christopeit’i trenažööride valikuga saate tutvuda meie kodulehel.

Christopeit Sport loodi aastal 1976 ning on number 1 koduste treeningseadmete tootja Saksamaal. Christopeit Sport on üle 40 aasta aidanud oma klientidel saavutada paremat füüsilist vormi, tugevamat tervist ning tervemat ellusuhtumist. Christopeit Sport’i jaoks on jätkusuutlikkus äärmiselt oluline olnud aegade algusest. Tähelepanu ei ole olnud mitte ainult paremate tootmismaterjalide valimisel ja toodete pakendamisel vaid tähelepanu pööratakse ka jätkusuutlikumasse tootearendusse, näiteks seadmed, mis ei vaja elektrivõrku ühendamist, et neid kasutada.Christopeit Sport tootab spordiseadmeid, mida saab nautida pikka aega. Kui midagi peaks purunema, aitab Christopeit kiiresti varuosa leidmise ning saatmisega oma hästivarustatud varuosade laost. Õige pakendi leidmisel on oluline, et seade jõuaks kliendi koju turvaliselt ning kahjustumata, kuid samamoodi on oluline ka, et pakend vastaks Christopeit’i kõrgetele jätkusuutlikkusnõuetele.

christopeit.PNG 9.71 KB
 

Toote kirjeldus

Additional information

Bluetooth

Bränd

Mõõdetavad andmed

Pakiautomaat

Pudelihoidja

Rakendused

Toote kaal

Transpordirattad

Värv

Must

Jooksuraja laius

Jooksuraja pikkus

Kasutamiseks

Toiteallikas

Kus asume jne