Sold
out

Jooksulint CHRISTOPEIT TM 5000S

Kuumakse al. 46,90 / 60 kuud
1399,00
Võimas jooksulint Chrsitopeit TM 5000S pakub häid tingimusi edukaks jooksutreeninguks nii algajatele, edasijõudnutele kui võistlejatele.
Out of stock
30-1840

Lühikirjeldus

Description

Võimas jooksulint Christopeit TM 5000S võimaldab teha ilmaoludest sõltumatut eesmärgipärast jooksutrenni. Vibratsiooni summutava jooksupinna “Cushion System” vedrud neelavad igal sammul lööke ja seega säästavad liigeseid. Lai jooksupind mõõtudega 51 cm x 141 cm ning maksimaalne jooksukiirus 22 km/h loovad väga head tingimused algajatele, edasijõudnutele ja ambitsioonikatele jooksjatele vastupidavustreeninguks. Väga lihtsasti loetav ja valgustatud LED-ekraan koos integreeritud 7-tollise TFT-ekraaniga pakub kõike vajalikku motiveeritud jooksutreeningu lõpuleviimiseks. Saate valida 35 treeningprogrammi hulgast või treenida omaenda ideede järgi. TFT-ekraani kaudu saate mängida oma lemmikvideoid või muusikat. Sihipärast treenimist koos täpse pulsi jälgimisega on võimalik teostada arvuti sisse ehitatud pulsisensori abil (mittenähtav 5,0-5,5 kHz). 
Täpsemalt:
  • Treeningprogramme: 35
  • Mootor: 3.0 HP
  • Jooksulindi suurus: 141 x 51 cm
  • Kiirus: 1-22 km/h
  • Valgustatud 7-tolline TFT-ekraan
  • Toote kaal: 106 kg
  • Maksimaalne kasutaja kaal: 150 kg
  • Mõõdud: 194 x 88 x 136 cm
  • Mõõdud kokkuvoldituna: 125 x 88 x 154 cm

NB! Velomarket pakub ka järelmaksu võimalust alates 9 €/kuus.

Vaata Christopeit’i tooteid lähemalt ametlikult Christopeit’i kodulehelt. Kõiki tooteid on võimalik ka meil tellida. Velomarketis müüdavate Christopeit’i trenažööride valikuga saate tutvuda meie kodulehel.

Christopeit Sport loodi aastal 1976 ning on number 1 koduste treeningseadmete tootja Saksamaal. Christopeit Sport on üle 40 aasta aidanud oma klientidel saavutada paremat füüsilist vormi, tugevamat tervist ning tervemat ellusuhtumist. Christopeit Sport’i jaoks on jätkusuutlikkus äärmiselt oluline olnud aegade algusest. Tähelepanu ei ole olnud mitte ainult paremate tootmismaterjalide valimisel ja toodete pakendamisel vaid tähelepanu pööratakse ka jätkusuutlikumasse tootearendusse, näiteks seadmed, mis ei vaja elektrivõrku ühendamist, et neid kasutada.Christopeit Sport tootab spordiseadmeid, mida saab nautida pikka aega. Kui midagi peaks purunema, aitab Christopeit kiiresti varuosa leidmise ning saatmisega oma hästivarustatud varuosade laost. Õige pakendi leidmisel on oluline, et seade jõuaks kliendi koju turvaliselt ning kahjustumata, kuid samamoodi on oluline ka, et pakend vastaks Christopeit’i kõrgetele jätkusuutlikkusnõuetele.

christopeit.PNG 9.71 KB

Toote kirjeldus

Additional information

Kaal 119 kg
Mõõtmed 2,17 × 0,93 × 0,32 cm
Bluetooth

Bränd

Mõõdetavad andmed

Pakiautomaat

Rakendused

Toote kaal

Transpordirattad

Jooksuraja laius

Jooksuraja pikkus

Kasutamiseks

Pudelihoidja

Toiteallikas

Kus asume jne