Sold
out

Jooksulint Tunturi Cardio Fit T40

Kuumakse al. 21,65 / 48 kuud
599,00
Kas vahel ei teki tunnet, et tahaks kodus trenni teha? Tunturi Cardio Fit T40-ga on see võimalik! Tunturi jooksulindil on vähemalt 41 treeningprogrammi, seega saate alati valida oma eelistatud treeningu.
 • 10 elektrooniliselt reguleeritavad kaldenurka
 • 41 väljakutset pakkuvat treeningprogrammi
Out of stock
16TCFT4000

Lühikirjeldus

Description

Täpsemalt:
 • Ekraan: 5 tolli, LCD
 • Treeningprogramme: 41
 • Mootor: 1.5 HP
 • Kiirus: 1-16 km/h
 • Kaldeid: 10 (elektrooniliselt reguleeritavad)
 • Jooksuraja suurus: 125 x 42 cm
 • Mõõdud: 152 x 70 x 135 cm
 • Mõõdud kokkuvoldituna: 94 x 70 x 135 cm
 • Toote kaal: 48 kg
 • Maksimaalne kasutajakaal: 100 kg
10 elektrooniliselt reguleeritavat kaldenurka
Muutke oma jooksutreening intensiivsemaks, muutes kaldenurka. Tunturi Cardio Fit T40 kaldenurka saate reguleerida kuni 10 tasemeni.

41 treeningprogrammi
Kas sulle meeldib muuta oma jooksutreeningud intensiivseks? Cardio Fit T40 jooksulindil on 41 treeningprogrammi ning saate teha iga programmi taseme võrra raskemaks, suurendades kaldenurka.

Kiirused kuni 16 km/h
Kas sulle meeldib kõrge tempo või valid intervalljooksu? Sellel jooksulindil on maksimaalne kiirus kuni 16 km/h. Suurepärane, kui sulle meeldib joosta suure keskmise kiirusega või saavutada intervallidega tippkiirust.

Mugav tahvelarvuti hoidja
Sarju või filme ei pea vaatama ainult diivanil. Mugav nutiseadmehoidik tahvelarvutile või nutitelefonile võimaldab Teil sellel jooksulindil treenides oma lemmiksarja või -filmi vaadata.

Kiirnupud kiiruse ja kalde jaoks
Monitoril saate jooksulindi kiirust suurendada või vähendada. Samas võid kasutada ka käetoel olevaid kiirnuppe. Reguleerige nende nuppude abil kiirust hõlpsalt kiiremaks või aeglasemaks.

Velomarket on Tunturi trenažööride ja fitnessi seadmete ametlik edasimüüja ja partner Baltikumis.
NB! Velomarket pakub ka järelmaksu võimalust alates 9 €/kuus.

Vaata Tunturi tooteid lähemalt ametlikult Tunturi kodulehelt. Kõiki tooteid on võimalik ka meil tellida. Velomarketis müüdavate Tunturi trenažööride valikuga saate tutvuda meie kodulehel.
Tunturi tähendab sõna-sõnalt “suur mägi”, mis sümboliseerib väljakutsete ületamist ja tunnet, mis tekib peale intensiivset treeningut ja eneseületamist. Tunturi sai alguse 1922. aastal Soome linnas Turkus, mil vennad Aarne ja Eero Harke avasid jalgrattapoe Pyöräkellari Oy. Esiti oli põhifookuses jalgrataste remont, seejärel toodeti Tunturi nime all ise jalgrattaid. Bränd oli väga edukas ja mõne aasta jooksul vahetati väikepood tehase vastu ning 1950ndateks oli Tunturi kaubamärk mopeedide siseturul juhtival positsioonil. Kasutades jalgrattatootmisest saadud tehnoloogiat ja teadmisi, laienes Tunturi muu spordivarustuse tootmisse. 1969. aastal muutis Tunturi kogu fitnessitööstust, tutvustades maailmale esimest koduseks kasutamiseks mõeldud veloergomeetrit ning aasta hiljem pälvis rahvusvahelise tunnustuse spordiseadmete tootjana. 1990ndatel tehti strateegiline otsus keskenduda Tunturi fitnessitoodete ja Tunturi jalgrataste tootmisele. See otsus oli oluline brändi edasiseks arendamiseks. Tunturi on nüüd Skandinaavia riikides tuntud bränd ja Tunturi fitnessitooteid müüakse enam kui 40 riigis kogu maailmas. Tunturi asub nüüd Almere’is (Hollandis Amsterdami lähedal), omanikuks Accell Group.

Toote kirjeldus

Additional information

Kaal 54,5 kg
Mõõtmed 0,75 × 1,595 × 0,32 cm
Bränd

Pakiautomaat

Bluetooth

Ekraani suurus

Jooksuraja laius

Jooksuraja pikkus

Kasutamiseks

Keeled

Mõõdetavad andmed

Pudelihoidja

Rakendused

Toote kaal

Transpordirattad

Värv

Must

Kus asume jne