-13%

Jooksulint TUNTURI Performance T50 Treadmill

Kuumakse al. 43,36 / 60 kuud
1299,00
Võimas jooksulint Tunturi Performance T50
 • 44 treeningprogrammi
 • Treeninguprofiilide graafiline kuvamine
 • Elektrooniliselt reguleeritav 15-astmeline kaldenurk
 • Ühendatav rakendusega Tunturi Routes
 
Ainult 1 on veel laos!
22TRN50000

Lühikirjeldus

Description

Füüsilise vormi parandamiseks ei pea Te enam kodust lahkuma. Jooksulint Tunturi Performance T50 aitab Teil sooritada vajalikud harjutused siseruumides, Teile sobival ajal ja sobivas tempos.

Täpsemalt:
 • Treeningprogramme: 44
 • Mootor: 4.5 HP
 • Kiirus: 1-20 km/h
 • Kaldenurki: 15
 • Jooksuraja suurus: 140 x 50 cm
 • Mõõdud: 177 x 61 x 143 cm
 • Mõõdud kokkuvoldituna: 102 x 83 x 155 cm
 • Toote kaal: 82.5 kg
 • Maksimaalne kasutajakaal: 135 kg
Suur jooksupind
Kas sulle meeldib suurtel pindadel joosta? T50 jooksulindil on suur jooksupind, millel saate hõlpsalt iga sammu mugavalt lõpetada. See pole probleem ka suurtel kiirustel joostes, mille jooksupind on 140 x 50 cm (l x laius). T-Flex Comfort Plus summutussüsteem tagab jooksmisel mugava summutuse.
Kiirnupud ja pudelihoidja
Sellel jooksulindil on esiküljel tugev latt, millel saate kiirnuppudega hõlpsalt kiirust ja kaldenurka reguleerida. Vajadusel pakub riba ka täiendavat käepidet. Jooksulindil on kaks konteinerit, kuhu saab panna pudeli või nutitelefoni. Nendest konteineritest saate hõlpsalt ühendada oma telefoni USB-laadijaga.
44 Programmid
Kas sa arvad, et lihtsalt jooksulindil jooksmine on igav? Ära muretse! T50-l on valida vähemalt 44 väljakutsuva programmi vahel. Igal programmil on erinev profiil, sealhulgas elavdamine ja kiiruse reguleerimine. Monitor näitab andmeid, mida te programmi ajal toodate, ja sellel on ka 400 m rada.
Kokkupandav
Kas olete jooksmise lõpetanud? Jooksurada saab kergesti kokku panna, mis säästab ruumi. Pehme kukkumissüsteemiga on lahtipakkimine lihtne. Vajutage vedrule ja jooksutekk langeb kontrollitult.
Tunturi marsruudid
Kas teile ei piisa 44 programmist või soovite töötada kuskil mujal kui oma kodus? Tunturi Routes abil saate valida 50 000+ video hulgast, mis on salvestatud üle kogu maailma ja sõita samu marsruute. Jookse täna mööda Seine’i Eiffeli torni ja homme läbi New Yorgi Central Parki. See on sinu otsustada. Kaldenurk kohandub automaatselt vastavalt video kõrguse muutustele.

Velomarket on Tunturi trenažööride ja fitnessi seadmete ametlik edasimüüja ja partner Baltikumis.
NB! Velomarket pakub ka järelmaksu võimalust alates 9 €/kuus.

Vaata Tunturi tooteid lähemalt ametlikult Tunturi kodulehelt. Kõiki tooteid on võimalik ka meil tellida. Velomarketis müüdavate Tunturi trenažööride valikuga saate tutvuda meie kodulehel.
Tunturi tähendab sõna-sõnalt “suur mägi”, mis sümboliseerib väljakutsete ületamist ja tunnet, mis tekib peale intensiivset treeningut ja eneseületamist. Tunturi sai alguse 1922. aastal Soome linnas Turkus, mil vennad Aarne ja Eero Harke avasid jalgrattapoe Pyöräkellari Oy. Esiti oli põhifookuses jalgrataste remont, seejärel toodeti Tunturi nime all ise jalgrattaid. Bränd oli väga edukas ja mõne aasta jooksul vahetati väikepood tehase vastu ning 1950ndateks oli Tunturi kaubamärk mopeedide siseturul juhtival positsioonil. Kasutades jalgrattatootmisest saadud tehnoloogiat ja teadmisi, laienes Tunturi muu spordivarustuse tootmisse. 1969. aastal muutis Tunturi kogu fitnessitööstust, tutvustades maailmale esimest koduseks kasutamiseks mõeldud veloergomeetrit ning aasta hiljem pälvis rahvusvahelise tunnustuse spordiseadmete tootjana. 1990ndatel tehti strateegiline otsus keskenduda Tunturi fitnessitoodete ja Tunturi jalgrataste tootmisele. See otsus oli oluline brändi edasiseks arendamiseks. Tunturi on nüüd Skandinaavia riikides tuntud bränd ja Tunturi fitnessitooteid müüakse enam kui 40 riigis kogu maailmas. Tunturi asub nüüd Almere’is (Hollandis Amsterdami lähedal), omanikuks Accell Group.

 

Toote kirjeldus

Additional information

Kaal 90 kg
Mõõtmed 1,87 × 0,86 × 0,3 cm
Bluetooth

Bränd

Ekraani suurus

Jooksuraja laius

Jooksuraja pikkus

Kasutamiseks

Keeled

Mõõdetavad andmed

Pakiautomaat

Pudelihoidja

Rakendused

Toiteallikas

Toote kaal

Transpordirattad

Värv

Must

Kaal (kg)

Kus asume jne