Kokkuvolditav joogamatt SPOKEY Lucy Eco, bee

Kuumakse al. 6,95 / 6 kuud
40,90
Spokey LUCY mat:
  • See on valmistatud 25% looduslikest päritolumaterjalidest (riisi- ja bambusekestad) ja 75% TPE-st, mis on termoplastne vahtkumm. See muudab selle väga paindlikuks, vastupidavaks, kulumiskindlaks ja taaskasutatavaks!
  • Mati kaal on väga kerge (750 g) ja seda saab mugavalt kokku voltida – saad seda hõlpsasti hoiustada ja kõikjale kaasa võtta ilma vajaduseta lisarihmade järele.
  • See tagab stabiilsuse, libisemiskindluse, suurepärase löögi neelamise ja ohutuse treeningu ajal. 
In stock
928910

Lühikirjeldus

Description

Spokey LUCY matt – tänu selle kokkupandavale võimalusele saab sellest Sinu lemmik treeningvahend venitusharjutuste, fitnessi, füsioteraapia ja ka kõikide asanate sooritamise ajal – sõltumata sellest, kuidas sa joogat praktiseerid. TPE kasutamine koos ökoloogiliste materjalidega, mille paksus on 0,5 cm, suurendab märkimisväärselt mati kvaliteeti, tagades erakordse löögi neelavuse. See tagab turvalisuse ja ennekõike takistab libisemist pinnal. Materjal ei imendu niiskust, mis muudab LUCY lihtsasti puhtana hoidmiseks. Lisaks on materjali täiuslikud proportsioonid allergikutele ohutud ja… taaskasutatavad!

Lisainformatsioon:
  • materjal: 25% looduslikud päritolumaterjalid (riisikoored, bambus), 75% TPE
  • mõõtmed: 180 x 60 x 0,6 cm
  • kaal: 750 g 
Alates 2004. aastast on Spokey olnud sporditarvete tootja ja müüja, püüdes rahuldada kõikide spordisõprade vajadusi – alates neist, kes alles alustavad oma spordi teekonnaga, kuni aastatepikkuse kogemusega spordi harrastajateni. Spokey bränd paneb suurt rõhku toodete kvaliteedile. 

Toote kirjeldus

Additional information

Bränd

Pakiautomaat

Värv

Beež

Kus asume jne