Sold
out

Lastetool Urban Iki Aotake Mint Blue, pakiraamile

Kuumakse al. 7,60 / 12 kuud
89,00

Lastetool Urban Iki pakiraamile. Jaapani tehnoloogia, Hollandi disain.

Out of stock
5148

Lühikirjeldus

Description

Urban Iki lastetooli praktilisele disainile lisanduvad Jaapanist inspireeritud kaunistused ja detailid, sealhulgas ainulaadne lainemuster istme tagaosas, mis Jaapani kultuuris toob õnne. Elegantne ja funktsionaalne kuju on Hollandi disain oma parimal kujul. Rihmade pehme polsterdus õlgadel ja vetthülgav istmepadi pakub ülimat mugavust igasugustes ilmastikutingimustes. Kaunistused annavad lastetoolidele erilise ilme ja viitavad Urban Iki Jaapani juurtele.

Lastetooli paigaldamine on Click & Go süsteemiga väga mugav ja lihtne. 5-punktilise turvarihma saab avada ühe käega, samal ajal ratast püsti hoides. Lastetooli kõiki osasid saab reguleerida ilma tööriistadeta. Lähemalt saate vaadata allolevast videost.

Kõik Urban Iki lastetoolid vastavad kõrgetele ohutusnõuetele – mitte ainult Jaapani kõrgetele standarditele, vaid ka nõudlikule Euroopa standardile EN14344.

Urban Iki lastetoolid on lastele vanuses 9 kuud kuni 6 aastat (max 22 kg). Tagaistmeid saab paigaldada igale tavalisele jalgrattale, mis suudab sellist koormust taluda. Kõik paigaldusmaterjalid on ostuga kaasas. Kaasasolevat kinnitusraami saab paigaldada ka elektrilistele jalgratastele.

  • Vanus: 9 kuud kuni 6 aastat.
  • Pakiraami laius 120 – 175 mm.
  • Integreeritud lukuga.
  • Kandevõime kuni 22 kg.
  • Kinnitusvahendid kaasas.
urban_iki.png 3.41 KB

<a href=”https://fitnessmarket.ee/tootesilt/urban-iki/”><strong>Urban Iki</strong> </a>lastetoolide sarja lõi <strong>Jaapani</strong> firma <strong>OGK</strong>, millel on <strong>80 aasta</strong> jagu ajalugu, kogemusi, tehnoloogilisi teadmisi jalgrattatarvikute ja lastetoolide valmistamises. Firma asutajate järeltulijad otsisid inspiratsiooni kaugemalt maailmast, leides sama elustiili harrastajad Hollandist. Kahe nii kauge maailma koostöös sündiski <strong>Urban Iki</strong> lastetoolide sari.

Urban Iki tootevalikus on mitmekülgne valik lastetoole, sealhulgas jalgrataste esiosale ja tagaosale kinnitatavad mudelid. Nende lastetoolid on valmistatud vastupidavatest ja kvaliteetsetest materjalidest ning tagavad ohutu sõidu igas olukorras. Lisaks pakuvad Urban Iki tooted kaasaegset disaini, kus on pööratud tähelepanu detailidele, värvivalikule ja mugavusele.

Alates 2023. aastast on Velomarket Urban Iki ametlik maaletooja ja edasimüüja. Velomarket on tuntud spetsialiseeritud jalgrattapood, mis pakub laia valikut jalgrattaid ja jalgrattatarvikuid. Meie valikusse kuuluvad nüüd ka Urban Iki lastetoolid ja nende tarvikud, mis võimaldavad vanematel hõlpsasti leida kvaliteetseid tooteid laste jaoks.

Velomarket on valinud Urban Iki tooted oma valikusse tänu nende mainele usaldusväärse ja innovatiivse tootjana laste jalgrattatarvikute turul. Koostöö Urban Iki ja Velomarketi vahel tagab, et vanematel on juurdepääs parimatele lastetoolidele ning nad saavad pakkuda oma lastele ohutut ja mugavat sõiduelamust.

Toote kirjeldus

Additional information

Bränd

Värv

Sinine

Kus asume jne