Massaažipüstol Tunturi MG50 Massage Gun

Kuumakse al. 8,83 / 18 kuud
139,99
Ainult 1 on veel laos!
14TUSYO059

Lühikirjeldus

Description

Tunturi MG50 massaažipüstol on suurepärane abiline lihaste soojendamisel enne treeningut või pärast seda, et vähendada kehas valu ja pinget. See professionaalne massaažiseade stimuleerib vereringet ja aitab kiirendada lihaste taastumist. Kuid massaažipüstol on ka ideaalne partner üldiseks lõdvestumiseks ning keha ja meele stressi vähendamiseks.

Eelissed:

  • Vähendab stressi, valu ja lihaspingeid
  • Stimuleerib vereringet
  • 20 erineva kiirusega valikut vahemikus 1200 kuni 3300 pööret minutis
  • 4 massaažipead erinevate kehaosade ja lihasrühmade masseerimiseks
  • 3 eelseadistatud programmi ja manuaalne režiim

Erinevad otstarbed Massaažipüstolil on kakskümmend erinevat kiiruse valikut vahemikus 1200 kuni maksimaalselt 3300 pööret minutis. Seda saab kasutada igat tüüpi massaažide jaoks, alates pindmisest massaažist kuni sügavamate lihaste masseerimiseni. Komplektis on neli massaažipead: pall, kahvel, pall ja lame pea. Nende nelja massaažipeaga saab masseerida kõiki erinevaid kehaosi ja lihasrühmi.

Lihtne kasutada Seadmel olev LED-puutetundlik ekraan muudab kiiruse valimise lihtsaks ja näitab ka järelejäänud akuvõimsust. Võimsal liitiumioonakul on aku tööiga viiest üheteistkümne tunnini, olenevalt kasutatavast massaažikiirusest. Seadmel on kolm eelseadistatud programmi ja manuaalne režiim. Seade on kergekaaluline ning saate seda mugavas kandekotis kaasas kanda.

“Iga päev paremini tunda” – see on Tunturi moto. Meie algused ulatuvad Soome, kus kaks venda asutasid 1922. aastal jalgrattapoe. Nüüd, üle 100 aasta hiljem, oleme Hollandi ettevõte ja globaalne kaubamärk. Toetame teid teekonnal tervisliku ja treenitud keha, tasakaalustatud meelega ning õnneliku elu suunas. Teeme seda laia valiku kardio- ja jõutreeningu seadmete, tarvikute ja toetavate rakenduste abil. Valik laieneb ja paraneb pidevalt, pakkudes kvaliteetseid tooteid ja suurepäraseid tagatisi.

Toote kirjeldus

Additional information

Bränd

Pakiautomaat

Kus asume jne