Massaažirull Tunturi Cork Massage Roller

28,99
In stock
14TUSYO061

Lühikirjeldus

Description

Korgist valmistatud Tunturi massaažirull parandab lihaste ja sidekoe painduvust ning soodustab taastumist, ilma et oleks vaja massööri teenuseid. See on efektiivne meetod naha, lihaste ja pingepunktide raviks enne treeningut soojendusena või lõdvestusena pärast treeningut. Kõrge korkitihedus tagab, et rull ei kaota oma kuju, isegi intensiivsel kasutamisel. Rulli saab kasutada ka funktsionaalsete harjutuste ja tasakaalu- ning painduvusharjutuste jaoks.

Kasu:

Valmistatud 100% looduslikust ja biolagunevast materjalist
Parandab painduvust ning soodustab lihaste ja sidekoe taastumist
Materjali kõrge tiheduse tõttu säilitab rull oma kuju
Sobib ka tasakaaluharjutuste tegemiseks

100% ökoloogiline Massaažirull on valmistatud 100% looduslikust ja taaskasutatavast korgist. Kork on jätkusuutlik ja keskkonnasõbralik materjal. See on nahale mugav ning seda saab intensiivselt kasutada, ilma et kaotaks kvaliteeti.

“Tunda end iga päev paremini” –  see on Tunturi motoks. Meie juured ulatuvad Soome, kus kaks venda asutasid 1922. aastal jalgrattapoe. Nüüd, üle 100 aasta hiljem, oleme Hollandi ettevõte ja globaalne kaubamärk. Toetame teid teekonnal tervisliku ja tugeva keha, tasakaalustatud vaimu ning õnneliku elu suunas. Seda teeme laia valiku kardio- ja jõutreeninguseadmete, tarvikute ja toetavate rakendustega.

Tehnilised andmed ülevaade:

Mõõtmed: L 30 x L 10 x K 10 cm
Kaal: 680 gr
Materjal ja värv: kork

Toote kirjeldus

Additional information

Bränd

Pakiautomaat

Kus asume jne