Mini massažirull SPOKEY Grean Mini, must

11,99
Ainult 1 on veel laos!
941947

Lühikirjeldus

Description

Spokey GREAN MINI –  kerge ja kompaktne massaažirull. Hädavajalik sõber koduse treeningu jaoks, kuna võimaldab sul lihaseid iseseisvalt lõdvestada. Saab kasutada põrandal, vastu seina või laual. Sobib  jalgade, kõhu, käte, jalgade ja teiste kehaosade valikuliseks massaažiks. Selle väike suurus ja kerge kaal muudavad selle kandmise kogu aeg lihtsaks ning samuti on see mugav hoiustamiseks ja transportimiseks. 
  • on ideaalne valikuliseks massaažiks jalgadele, sääretele, kätele ja teistele kehaosadele,
  • lõdvestab lihaseid täiuslikult,
  • on valmistatud innovaatilisest materjalist (EPP vaht), muutes selle massaaži ajal meeldivaks ja mugavaks ning vastupidavaks kõrgetele koormustele, deformatsioonile ja mehaanilistele kahjustustele,
  • iseloomustab väga madal vee- ja niiskuse imendumine, seega on seda lihtne puhtana hoida,
  • on väike (pikkus 15 cm, läbimõõt 5,5 cm) ja väga kerge, mis muudab selle hõlpsaks hoiustamiseks ja transportimiseks. saad selle alati endaga kaasas kanda.
  • valmistatud EPP materjalist
Alates 2004. aastast on Spokey olnud sporditarvete tootja ja müüja, püüdes rahuldada kõikide spordisõprade vajadusi – alates neist, kes alles alustavad oma spordi teekonnaga, kuni aastatepikkuse kogemusega spordi harrastajateni. Spokey bränd paneb suurt rõhku toodete kvaliteedile. 

Toote kirjeldus

Additional information

Bränd

Pakiautomaat

Värv

Must

Kus asume jne