Miniratas TUNTURI Cardio Fit M35 Magnetic

Kuumakse al. 6,87 / 18 kuud
109,00
In stock
16TCFM3050

Lühikirjeldus

Description

TUNTURI MINI RATAS CARDIO FIT M35 Kas soovite aktiivne püsida või otsite treeningpartnerit taastusravi abistamiseks? See kompaktne liikumistreener Tunturist aitab teil, kus iganes soovite seda kasutada: oma laua taga, istudes toolidel või lihtsalt diivanil.

  • Kompaktne liikumistreener kätele ja jalgadele
  • Lihtne liigutada ja hoiustada
  • LCD-ekraan, mis kuvab erinevad parameetrid
  • Käsitsi magnetpidurisüsteem

Lisateave:

  • Toiteallikas: konsooli patareid 2x AAA
  • Pedalid: sobivad käepidemed, reguleeritavad rihmad
  • Kokkupandud mõõtmed: L 48,5 x K 34,5 x H 28,5 cm
  • Pidurisüsteem: magnetiline
  • Hoorattasüsteem: 2 kg

Velomarket on Tunturi trenažööride ja fitnessi seadmete ametlik edasimüüja ja partner Baltikumis.
NB! Velomarket pakub ka järelmaksu võimalust alates 9 €/kuus.

Vaata Tunturi tooteid lähemalt ametlikult Tunturi kodulehelt. Kõiki tooteid on võimalik ka meil tellida. Velomarketis müüdavate Tunturi trenažööride valikuga saate tutvuda meie kodulehel.
Tunturi tähendab sõna-sõnalt “suur mägi”, mis sümboliseerib väljakutsete ületamist ja tunnet, mis tekib peale intensiivset treeningut ja eneseületamist. Tunturi sai alguse 1922. aastal Soome linnas Turkus, mil vennad Aarne ja Eero Harke avasid jalgrattapoe Pyöräkellari Oy. Esiti oli põhifookuses jalgrataste remont, seejärel toodeti Tunturi nime all ise jalgrattaid. Bränd oli väga edukas ja mõne aasta jooksul vahetati väikepood tehase vastu ning 1950ndateks oli Tunturi kaubamärk mopeedide siseturul juhtival positsioonil. Kasutades jalgrattatootmisest saadud tehnoloogiat ja teadmisi, laienes Tunturi muu spordivarustuse tootmisse. 1969. aastal muutis Tunturi kogu fitnessitööstust, tutvustades maailmale esimest koduseks kasutamiseks mõeldud veloergomeetrit ning aasta hiljem pälvis rahvusvahelise tunnustuse spordiseadmete tootjana. 1990ndatel tehti strateegiline otsus keskenduda Tunturi fitnessitoodete ja Tunturi jalgrataste tootmisele. See otsus oli oluline brändi edasiseks arendamiseks. Tunturi on nüüd Skandinaavia riikides tuntud bränd ja Tunturi fitnessitooteid müüakse enam kui 40 riigis kogu maailmas. Tunturi asub nüüd Almere’is (Hollandis Amsterdami lähedal), omanikuks Accell Group.

Toote kirjeldus

Additional information

Kaal 7,6 kg
Mõõtmed 0,46 × 0,19 × 0,3 cm
Bränd

Ekraani suurus

Kasutamiseks

Keeled

Mõõdetavad andmed

Pakiautomaat

Pedaalid

Toote kaal

Värv

Must

Kus asume jne