Sold
out

Miniratas TUNTURI Mini Bike Foldable

Kuumakse al. 7,67 / 12 kuud
89,99
Out of stock
14TUSFU261

Lühikirjeldus

Description

Miniratas Tunturi Mini Bike Foldable aitab treenida sinu jalgu samal ajal, kui tegeled teiste tegevustega. Samal ajal kui teed tööd arvuti taga või vaatad telekat, põleta kaloreid ja treeni jala lihaseid. Raskus taset saab muuta keskel oleva nupuga. Mini Bike on kokkuvolditav seega saad ta hõlpsasti ära panna, kui oled sellega lõpetanud. Samamoodi saad ka treenida käsi sellega, kui asetad selle lauale.

Lisainformatsioon:

  • Värvus: Hall mustaga
  • Kaal: 2,2kg

Tunturi sai alguse 1922. aastal Soome linnas Turkus, mil vennad Aarne ja Eero Harke avasid jalgrattapoe Pyöräkellari Oy. Esiti oli põhifookuses jalgrataste remont, seejärel toodeti Tunturi nime all ise jalgrattaid. Bränd oli väga edukas ja mõne aasta jooksul vahetati väikepood tehase vastu ning 1950ndateks oli Tunturi kaubamärk mopeedide siseturul juhtival positsioonil. Kasutades jalgrattatootmisest saadud tehnoloogiat ja teadmisi, laienes Tunturi muu spordivarustuse tootmisse.

1969. aastal muutis Tunturi kogu fitnessitööstust, tutvustades maailmale esimest koduseks kasutamiseks mõeldud veloergomeetrit ning aasta hiljem pälvis rahvusvahelise tunnustuse spordiseadmete tootjana.

1990ndatel tehti strateegiline otsus keskenduda Tunturi fitnessitoodete ja Tunturi jalgrataste tootmisele. See otsus oli oluline brändi edasiseks arendamiseks. Tunturi on nüüd Skandinaavia riikides tuntud bränd ja Tunturi fitnessitooteid müüakse enam kui 40 riigis kogu maailmas. Tunturi asub nüüd Almere’is (Hollandis Amsterdami lähedal), omanikuks Accell Group.

Toote kirjeldus

Additional information

Kaal 3 kg
Bränd

Pakiautomaat

Kus asume jne