Multifunktsionaalne lõuatõmbekang uksele TUNTURI Multifunctional Door Gym

29,99
In stock
14TUSFU245

Lühikirjeldus

Description

Tunturi multifunktsionaalne lõiatõmbekang pakub kõikvõimalike võimalusi käte-, rinna-, selja-, ja kõhulihaste treenimiseks. Asetage trenažöör maapinnale ja alustage näiteks kõhulihastega või kätekõverdustega. Kinnitus on lihtne ja ilma kruvideta. Uksetrenažöör on erinevates kohtades varustatud porolooniga, mis tagab kindla ja mugava haarde treeningul.

Lisainformatsioon:

  • Ukse trenažööri pikkus: 98cm (sees 44,5cm)
  • Sügavus: 40cm
  • Kaal: 1,8kg
  • Sobib 1-16cm ukseraamidele, laius 70-78cm
  • Sisaldab kokkupanekujuhiseid
  • Koos treeninvkavaga
  • Maksimaalne kaal 100kg

Tunturi sai alguse 1922. aastal Soome linnas Turkus, mil vennad Aarne ja Eero Harke avasid jalgrattapoe Pyöräkellari Oy. Esiti oli põhifookuses jalgrataste remont, seejärel toodeti Tunturi nime all ise jalgrattaid. Bränd oli väga edukas ja mõne aasta jooksul vahetati väikepood tehase vastu ning 1950ndateks oli Tunturi kaubamärk mopeedide siseturul juhtival positsioonil. Kasutades jalgrattatootmisest saadud tehnoloogiat ja teadmisi, laienes Tunturi muu spordivarustuse tootmisse.

1969. aastal muutis Tunturi kogu fitnessitööstust, tutvustades maailmale esimest koduseks kasutamiseks mõeldud veloergomeetrit ning aasta hiljem pälvis rahvusvahelise tunnustuse spordiseadmete tootjana.

1990ndatel tehti strateegiline otsus keskenduda Tunturi fitnessitoodete ja Tunturi jalgrataste tootmisele. See otsus oli oluline brändi edasiseks arendamiseks. Tunturi on nüüd Skandinaavia riikides tuntud bränd ja Tunturi fitnessitooteid müüakse enam kui 40 riigis kogu maailmas. Tunturi asub nüüd Almere’is (Hollandis Amsterdami lähedal), omanikuks Accell Group.

Toote kirjeldus

Additional information

Bränd

Pakiautomaat

Kus asume jne