Multifunktsionaalne trenažöör CHRISTOPEIT SP 5000

Kuumakse al. 28,49 / 60 kuud
849,00
30-2281

Lühikirjeldus

Description

Jõujaam Christopeit SP 5000 garanteerib täieliku treeningu ülakehale, seljale, õlgadele, kätele, kõhule ning jalgadele tänu kaheteistkümnele kaasa antud raskusele. Jõujaam SP 5000 treenib kogu keha lihaseid tänu mitmele erinevale harjutuse võimalusele.

Istme kõrguse reguleerimine ning suured ja pehmed padjad võimaldavad mitmekülgset ja mugavat treeningut. Must värv ning hoolikalt disainitud polsterdus lapitud õmblustega ning fliisiga annavad masinale eriti atraktiivse välimuse – see masin lausa kutsub treenima. 60-kilone raskuskomplekt jaguneb 12ks 5-kiloseks raskuseks. 60-kilost komplekti on võimalik suurendada lisa 10kg-se komplektiga.

Detailsed treeningjuhised üle 45-le erinevale harjutusele näitavad ette, kuidas harjutust sooritada ning annavad väärtuslikke nõuandeid.

Läbi mõeldud kuni viimase detailini – isegi kruvid ning poldid on kaetud plastikkatetega, et anda visuaalselt puhas välimus.

Täpsemalt:

  • Maksimaalne kasutaja kaal: 130 kg
  • Mõõdud: 179 x 151 x 197 cm
 
NB! Velomarket pakub ka järelmaksu võimalust alates 9 €/kuus.

Vaata Christopeit’i tooteid lähemalt ametlikult Christopeit’i kodulehelt. Kõiki tooteid on võimalik ka meil tellida. Velomarketis müüdavate Christopeit’i trenažööride valikuga saate tutvuda meie kodulehel.

Christopeit Sport loodi aastal 1976 ning on number 1 koduste treeningseadmete tootja Saksamaal. Christopeit Sport on üle 40 aasta aidanud oma klientidel saavutada paremat füüsilist vormi, tugevamat tervist ning tervemat ellusuhtumist. Christopeit Sport’i jaoks on jätkusuutlikkus äärmiselt oluline olnud aegade algusest. Tähelepanu ei ole olnud mitte ainult paremate tootmismaterjalide valimisel ja toodete pakendamisel vaid tähelepanu pööratakse ka jätkusuutlikumasse tootearendusse, näiteks seadmed, mis ei vaja elektrivõrku ühendamist, et neid kasutada.Christopeit Sport tootab spordiseadmeid, mida saab nautida pikka aega. Kui midagi peaks purunema, aitab Christopeit kiiresti varuosa leidmise ning saatmisega oma hästivarustatud varuosade laost. Õige pakendi leidmisel on oluline, et seade jõuaks kliendi koju turvaliselt ning kahjustumata, kuid samamoodi on oluline ka, et pakend vastaks Christopeit’i kõrgetele jätkusuutlikkusnõuetele.

christopeit.PNG 9.71 KB

Toote kirjeldus

Additional information

Kaal 56 kg
Mõõtmed 1,87 × 0,56 × 0,2 cm
Bränd

Pakiautomaat

Kus asume jne