Sold
out

Punktimassaaži matt ja padi SPOKEY AKUMAT, sinine

Kuumakse al. 6,61 / 6 kuud
38,90
Out of stock
943394

Lühikirjeldus

Description

 Spokey AKUMAT punktmassaažimatt koos padjaga:

  • Leevendab väsimustunnet ja lõdvestab keha.
  • Võimaldab ohutult ja iseseisvalt teostada punktmassaaži kodus.
  • Tervist edendavat toime: ideaalne õlavalu, seljavalu, selgroo ja lihaspinge leevendamiseks.
Spokey AKUMAT punktmassaažimatt padjaga on suurepärane viis puusavalu, seljavalu, peavalu vähendamiseks, vereringe stimuleerimiseks, väsimustunde leevendamiseks ja lõõgastumiseks. Stimuleerib kogu keha ja lõdvestab survetsoonide punkte lihaspinge vähendamiseks. Sel moel vabanevad endorfiinid ehk õnnehormoonid, mis toovad leevendust ja suurendavad heaolutunnet.

Spokey AKUMAT matt padjaga võimaldab kasutada innovatiivset akupunktuuri meetodit, kus teravate nõelte asemel kasutatakse nõelte kujul survet, seega seda saab edukalt kasutada iseseisvalt kodus. Kuidas kasutada AKUMAT matti? Esialgne kokkupuude võib põhjustada teatavat ebamugavust, kuid juba mõne minuti pärast lõdvestuvad lihased ja saate nautida mitmesuguseid akupunktuuri tervisehüvesid. Komplekti Spokey AKUMAT padjaga saab suurepäraselt kasutada ka kaela massaažiks või nimmepiirkonna toetamiseks igas asendis! See on samuti suurepärane meetod kätele või jalgadele akupunktuuri tegemiseks istuvas asendis.

Lisainformatsioon:

  • Mati suurus: 66 x 42 x 2 cm
  • Padja mõõtmed: 37 x 13 x 10 cm
  • Materjal: 100% puuvill, ABS + vaht
 Alates 2004. aastast on Spokey olnud sporditarvete tootja ja müüja, püüdes rahuldada kõikide spordisõprade vajadusi – alates neist, kes alles alustavad oma spordi teekonnaga, kuni aastatepikkuse kogemusega spordi harrastajateni. Spokey bränd paneb suurt rõhku toodete kvaliteedile. 

Toote kirjeldus

Additional information

Bränd

Pakiautomaat

Värv

Sinine

Kus asume jne