Randmepall TUNTURI Magicball Wristtrainer

12,99
In stock
14TUSFU149

Lühikirjeldus

Description

Kuidas treenida lihasrühmi, mida on tavaliselt raske treenida? Sõrmede, randme ja õlavarre lihased saavad selle Tunturi Magic Balliga hea treeningu. Ideaalne, kui teil on RSI või hiire käsi.

Ilma patareideta
Magic Ball saab oma tõhususe tsentrifugaaljõust. See jõud on muutuv ja kohandub automaatselt teie treeningtasemega. Magic Balli südamik liigub pöörlemise teel, näiteks ranne. See pöörlemine loob jõudu ja tunnete seda oma sõrmedes, randmes ja õlavarres. Isegi teie biitseps, triitseps ja õlad tunnevad Power Balli mõju. Randmetrenažööriga harjumine võtab veidi aega, kuid kui oled selle harjunud, muutub liikumine sujuvaks.

Tunturi Magic Ball eelised
– NASA eeskujul loodud käetreener
– Loob jõudu kuni 18 kg
– Treening hiire käe või RSI jaoks

Treenige lihaseid, mida on raske treenida. Alustage selle Tunturi võlupalliga!

Tunturi kohta
Tunne end iga päev paremini . See on Tunturi moto. Meie päritolu on Soome, kus kaks venda asutasid rattapoe 1922. aastal. Nüüd, üle 100 aasta hiljem, oleme Hollandi ettevõte ja ülemaailmne kaubamärk. Toetame teid teie teekonnal terve ja vormis keha, tasakaalustatud vaimu ja õnneliku elu poole. Teeme seda laia valiku kardio- ja jõutreeningu seadmete, tarvikute ja tugirakendustega. See on pidevalt täienev ja täiustatav valik kvaliteetsete toodete ja suurepäraste garantiidega.

Tehniliste andmete ülevaade:
○ Mõõdud: P: 7,5 cm L: 7,7 cm K: 6 cm
○ Kaal: 0,205 kg
○ Materjal: sünteetiline
○ Tootekood: 14TUSFU149
○ EAN kood: 8717842019597

Toote kirjeldus

Additional information

Bränd

Pakiautomaat

Kus asume jne