Sõudeergomeeter CHRISTOPEIT Cambridge II Black Edition

Kuumakse al. 12.91 / 24 kuud
249.00
Sõudeergomeeter Christopeit Cambrdige II garanteerib kogukeha treeningu ilma kodust lahkumata: treenitud saavad pea kõik kehalihased. 
In stock
30-1758

Lühikirjeldus

Description

4 takistusastet ning pehme iste kuullaagritega tagavad mugava treeningu. Lihtsasti kasutatav kompuuter digitaalse ekraaniga kuvab Teile aja, tõmmete arvu, põletatud kalorid ning lisaks on ka scan-funktsioon. Kindel jalaasend on tagatud sobivate pedaalidega, mis on varustatud takjapaelaga.
Täpsemalt:
  • Mõõdetavad andmed: aeg, tõmmete arv, kogu tõmmete arv, tõmmete arv minutis, kalorikulu ning scan
  • Pidurdussüsteem: plokk
  • Ekraan: LCD
  • Toote kaal: 15 kg
  • Maksimaalne kasutajakaal: 120 kg
  • Mõõdud: 173 x 44 x 53 cm
  • Mõõdud kokkupanduna: 110 x 44 x 108 cm
 

NB! Velomarket pakub ka järelmaksu võimalust alates 9 €/kuus.

Vaata Christopeit’i tooteid lähemalt ametlikult Christopeit’i kodulehelt. Kõiki tooteid on võimalik ka meil tellida. Velomarketis müüdavate Christopeit’i trenažööride valikuga saate tutvuda meie kodulehel.

Christopeit Sport loodi aastal 1976 ning on number 1 koduste treeningseadmete tootja Saksamaal. Christopeit Sport on üle 40 aasta aidanud oma klientidel saavutada paremat füüsilist vormi, tugevamat tervist ning tervemat ellusuhtumist. Christopeit Sport’i jaoks on jätkusuutlikkus äärmiselt oluline olnud aegade algusest. Tähelepanu ei ole olnud mitte ainult paremate tootmismaterjalide valimisel ja toodete pakendamisel vaid tähelepanu pööratakse ka jätkusuutlikumasse tootearendusse, näiteks seadmed, mis ei vaja elektrivõrku ühendamist, et neid kasutada.Christopeit Sport tootab spordiseadmeid, mida saab nautida pikka aega. Kui midagi peaks purunema, aitab Christopeit kiiresti varuosa leidmise ning saatmisega oma hästivarustatud varuosade laost. Õige pakendi leidmisel on oluline, et seade jõuaks kliendi koju turvaliselt ning kahjustumata, kuid samamoodi on oluline ka, et pakend vastaks Christopeit’i kõrgetele jätkusuutlikkusnõuetele.

christopeit.PNG 9.71 KB

Toote kirjeldus

Additional information

Bluetooth

Bränd

Mõõdetavad andmed

Pakiautomaat

Pudelihoidja

Rakendused

Raskusastmeid

Toote kaal

Transpordirattad

Värv

Must

Kus asume jne