Sõudeergomeeter CHRISTOPEIT Como (Black Edition)

Kuumakse al. 21,65 / 60 kuud
649,00

Christopeit Como sõudeergomeeter võimaldab trenni teha igal ajal iga ilmaga ja ei jäta mitte ühtegi vabandust trenni mitte tegemiseks. Sõudeergomeetril treenimine soodustab ainevahetust, tugevdab käe- ning jalalihaseid, ülakeha ja seljalihaseid ning parandab üldist tervist. Lisaks loob alati hea meeleolu!

In stock
30-16601

Lühikirjeldus

Description

Christopeit Como (Black Edition) sõudeergomeeter tagab kogu keha treeningu ja ei jäta ühtki vabandust laisklemiseks. Sõudeergomeeter paneb tööle kogu keha lihased, eriti keskendutakse sageli tähelepanuta jäetud õla- ja seljalihastele. Samuti on see ideaalne süvalihaste treenimiseks. Magnetiline pidurisüsteem, 16-astmeline mootori- ja arvutipõhine raskustaseme reguleerimine, stabiilne ja turvaline tõmbeköis ning polsterdatud mugav iste keraamiliste rullikutega võimaldavad eesmärgipärast treeningut vabalt valitava koormusega. Kasutajasõbralik arvuti sinise taustavalgustusega LCD-ekraaniga näitab korraga 7 treeninguga seotud andmeid. 12 treeninguprogrammi abil saad treenida mitmekülgselt. Pulsi järgi juhitav südame löögisageduse treening on võimalik valikulise pulsilindi (koodimata 5,3 kHz) abil, kusjuures 4 püsivalt salvestatud pulsilise treeningu programmi jaoks on saadaval erinevad koormused.

Täpsemalt:
  • Pidurisüsteem: magnet
  • Raskusastmeid: 16
  • Hooratas: 9 kg
  • Toiteallikas: võrgutoide
  • Toote kaal: 40 kg
  • Maksimaalne kasutajakaal: 150 kg
  • 19 treeningprogrammi
  • Mõõdud: 230 x 55 x 87 cm
  • Mõõdud kokkuvoldituna: 120 x 55 x 149 cm
NB! Velomarket pakub ka järelmaksu võimalust alates 9 €/kuus.

Vaata Christopeit’i tooteid lähemalt ametlikult Christopeit’i kodulehelt. Kõiki tooteid on võimalik ka meil tellida. Velomarketis müüdavate Christopeit’i trenažööride valikuga saate tutvuda meie kodulehel.

Christopeit Sport loodi aastal 1976 ning on number 1 koduste treeningseadmete tootja Saksamaal. Christopeit Sport on üle 40 aasta aidanud oma klientidel saavutada paremat füüsilist vormi, tugevamat tervist ning tervemat ellusuhtumist. Christopeit Sport’i jaoks on jätkusuutlikkus äärmiselt oluline olnud aegade algusest. Tähelepanu ei ole olnud mitte ainult paremate tootmismaterjalide valimisel ja toodete pakendamisel vaid tähelepanu pööratakse ka jätkusuutlikumasse tootearendusse, näiteks seadmed, mis ei vaja elektrivõrku ühendamist, et neid kasutada.Christopeit Sport tootab spordiseadmeid, mida saab nautida pikka aega. Kui midagi peaks purunema, aitab Christopeit kiiresti varuosa leidmise ning saatmisega oma hästivarustatud varuosade laost. Õige pakendi leidmisel on oluline, et seade jõuaks kliendi koju turvaliselt ning kahjustumata, kuid samamoodi on oluline ka, et pakend vastaks Christopeit’i kõrgetele jätkusuutlikkusnõuetele.

christopeit.PNG 9.71 KB

Toote kirjeldus

Additional information

Kaal 44 kg
Mõõtmed 1,27 × 0,91 × 0,26 cm
Bränd

Mõõdetavad andmed

Pakiautomaat

Raskusastmeid

Toote kaal

Transpordirattad

Kus asume jne