Sõudeergomeeter CHRISTOPEIT WP 1500

Kuumakse al. 20,14 / 48 kuud
559,00
Sõudeergomeeter Christopeit WP 1500 võimaldab treenida oma kodus ilmast sõltumata tugevdades tervet keha, südame-veresoonkonda ning parandada üldist vormi. 
Ainult 2 on veel laos!
30-2065

Lühikirjeldus

Description

Sõudeergomeeter Christopeit WP 1500 võimaldab treenida autentselt ja liigesesõbralikult ning simuleerib justkui tõelist vees sõudmist tänu veepaagile. Treeningu intensiivsuse määrate ise tõmbetugevusega – kui tõmbate kiirelt intensiivselt, treenite lihast ning aeglaselt tõmmates parandate võhma. Sõudeergomeeter on varustatud ekstra suure veepaagiga, diameetriga 53 cm. Istmekõrgusega 31.5 cm on igal inimesel lihtne sinna peale istuda ja maha tulla. Kompuuter salvestab kõik olulise treeninginfo ning on varustatud LCD displeiga, millel on lisaks ka tahvelarvutihoidja. Lisaks on WP 1500 Kinomap rakendusega ühendatav ning tal on ka Bluetooth kasutajaliides. WP 1500 on ühe käega kokkuvolditav ning ees asuvad transpordirattad teevad seadme liigutamise lihtsaks.

Täpsemalt:

  • Sobilik inimestele pikkuses 150-200 cm
  • Maksimaalne kasutaja kaal: 120 kg
  • Toote kaal: 34 kg
  • Mõõdud: 208 x 53 x 53 cm
  • Mõõdud kokkuvoldituna: 90 x 53 x 144 cm
  • Maksimaalne veekogus: 12 L
 

NB! Velomarket pakub ka järelmaksu võimalust alates 9 €/kuus.

Vaata Christopeit’i tooteid lähemalt ametlikult Christopeit’i kodulehelt. Kõiki tooteid on võimalik ka meil tellida. Velomarketis müüdavate Christopeit’i trenažööride valikuga saate tutvuda meie kodulehel.

Christopeit Sport loodi aastal 1976 ning on number 1 koduste treeningseadmete tootja Saksamaal. Christopeit Sport on üle 40 aasta aidanud oma klientidel saavutada paremat füüsilist vormi, tugevamat tervist ning tervemat ellusuhtumist. Christopeit Sport’i jaoks on jätkusuutlikkus äärmiselt oluline olnud aegade algusest. Tähelepanu ei ole olnud mitte ainult paremate tootmismaterjalide valimisel ja toodete pakendamisel vaid tähelepanu pööratakse ka jätkusuutlikumasse tootearendusse, näiteks seadmed, mis ei vaja elektrivõrku ühendamist, et neid kasutada.Christopeit Sport tootab spordiseadmeid, mida saab nautida pikka aega. Kui midagi peaks purunema, aitab Christopeit kiiresti varuosa leidmise ning saatmisega oma hästivarustatud varuosade laost. Õige pakendi leidmisel on oluline, et seade jõuaks kliendi koju turvaliselt ning kahjustumata, kuid samamoodi on oluline ka, et pakend vastaks Christopeit’i kõrgetele jätkusuutlikkusnõuetele.

christopeit.PNG 9.71 KB

 

Toote kirjeldus

Additional information

Kaal 34 kg
Bränd

Mõõdetavad andmed

Pakiautomaat

Toote kaal

Transpordirattad

Värv

Must

Kus asume jne