-6%

Sõudeergomeeter CHRISTOPEIT WP 5000, tammepuidust

Kuumakse al. 26,69 / 60 kuud
799,00
Tugevast tammepuidust valmistatud sõudeergomeeter Christopeit WP 5000. Kodune treening sõudeergomeetriga on mugav ja ei sõltu õues olevast ilmast. Sõudetreening parandab südame-veresoonkonna süsteemi, üldist vastupidavust ja toob rõõmsa meeleolu!
In stock
30-2265

Lühikirjeldus

Description

Tugevast tammepuidust valmistatud sõudeergomeeter Christopeit WP 5000. Stabiilse disainiga trenažöör simuleerib autentset ja liigesesõbralikku sõudetreeningut tänu innovaatilisele vastupanusüsteemile, mis koosneb veetakistusest ja otse reguleeritavast magnetilisest vastupanust.
Sa määrad treeningu intensiivsuse peamiselt oma tõmbetugevusega (kiire ja intensiivne tõmbamine lihaste ehitamiseks, aeglane tõmbamine vastupidavuse suurendamiseks). Suure veepaagi (ligikaudu Ø 57 cm) veekogust saab vabalt reguleerida. Kulumisvaba 16-käiguline magnetpidurisüsteem tagab veelgi suurema paindlikkuse, mis lisaks veetakistusele pakub võimalust vastupanu kiireks ja lihtsaks muutmiseks, keerates välisrõngast. 30 cm istmekõrgus, 95 cm pikk sõudekulg, mugav iste kuullaagritel ja reguleeritavad rihmadega jalatoed võimaldavad treenida sujuvalt ja ohutult inimestel, kelle pikkus on vahemikus 150 cm kuni 220 cm ja maksimaalne kehakaal kuni 150 kg.
Kaasaegne arvuti registreerib kõik olulised treeningandmed: aeg 500 m kohta, kiirus km/h, treeningu aeg, kaugus, ligikaudne kalorikulu, südame löögisagedus, kokku sõudmistõmbed, sõudmistõmbed minutis, magnetilise vastupanu tase – kas staatilises režiimis või muutuvas režiimis, mida saab arvutilt reguleerida. LED-ekraan tagab andmete lihtsa lugemise igas valgustuses. Saate oma nutitelefoni või tahvelarvuti turvaliselt kinnitada tahvelarvuti hoidjale.
Innovatiivne kuullaagritel sõudekulg koos kiirvabastusklambritega võimaldab sõudeergomeetri kiiresti ja lihtsalt kokku pakkida (kõrgusega umbes 140 cm). Kui sõudeergomeeter on kokku lükatud, lukustub ka iste, nii et see säilitab oma positsiooni isegi vertikaalses asendis. Kolm transpordirullikut – millest üks saab 360° pöörata – muudavad vertikaalses asendis asukoha muutmise lihtsaks, nii et sõudeergomeeter leiab koha peaaegu igas eluruumis.
Lisaks toetab WP 5000 Bluetooth-ühenduvust vastavalt 4.0 standardile. Seade on ühilduv ka Kinomap rakendusega. See võimaldab treenida meelelahutuslikult ja salvestada treeningandmeid Androidi või iOS seadmetega.
Pärast tasuta katseperioodi saab Kinomap rakendust tasu eest osta!

Täpsemalt:

  • Pidurisüsteem: vesi/magnet
  • Raskusastmeid. 16
  • Toote kaal: 35 kg
  • Maksimaalne kasutaja kaal: 150 kg
  • Mõõdud: 213 x 55 x 60 cm
  • Mõõdud kokkupanduna: 138 x 60 x 55 cm

 

NB! Velomarket pakub ka järelmaksu võimalust alates 9 €/kuus.

Vaata Christopeit’i tooteid lähemalt ametlikult Christopeit’i kodulehelt. Kõiki tooteid on võimalik ka meil tellida. Velomarketis müüdavate Christopeit’i trenažööride valikuga saate tutvuda meie kodulehel.

Christopeit Sport loodi aastal 1976 ning on number 1 koduste treeningseadmete tootja Saksamaal. Christopeit Sport on üle 40 aasta aidanud oma klientidel saavutada paremat füüsilist vormi, tugevamat tervist ning tervemat ellusuhtumist. Christopeit Sport’i jaoks on jätkusuutlikkus äärmiselt oluline olnud aegade algusest. Tähelepanu ei ole olnud mitte ainult paremate tootmismaterjalide valimisel ja toodete pakendamisel vaid tähelepanu pööratakse ka jätkusuutlikumasse tootearendusse, näiteks seadmed, mis ei vaja elektrivõrku ühendamist, et neid kasutada.Christopeit Sport tootab spordiseadmeid, mida saab nautida pikka aega. Kui midagi peaks purunema, aitab Christopeit kiiresti varuosa leidmise ning saatmisega oma hästivarustatud varuosade laost. Õige pakendi leidmisel on oluline, et seade jõuaks kliendi koju turvaliselt ning kahjustumata, kuid samamoodi on oluline ka, et pakend vastaks Christopeit’i kõrgetele jätkusuutlikkusnõuetele.

christopeit.PNG 9.71 KB

 

Toote kirjeldus

Additional information

Kaal 49 kg
Mõõtmed 1,51 × 0,59 × 0,6 cm
Bluetooth

Bränd

Mõõdetavad andmed

Pakiautomaat

Rakendused

Raskusastmeid

Toote kaal

Transpordirattad

Kus asume jne