Sold
out

Spinningratas velotrenažöör Tunturi Competence S40 Sprinter Bike

Kuumakse al. 30,01 / 60 kuud
899,00

Tunturi spinnigratas Competence S40 on tõeline võidusõiduratas – toob võistluse koju kätte. Tugev raam, suur ja raske hooratas ning ühendamisvõimalus Tunturi Routes või Zwift rakendusega pakuvad unustamatuid treeningsessioone.

  • Ergonoomiline treening
  • Lihtne liigutada
  • 32 takistustaset, 12 programmi
  • Monitor, mis kuvab erinevaid parameetreid.
  • Ühendatav Tunturi Routes ja Zwiftiga
Out of stock
17TBS40000

Lühikirjeldus

Description

Reguleeritav sadul
Mugavat sadulat saab reguleerida vertikaalselt ja horisontaalselt.

Reguleeritav juhtraud
Saate lenksu liigutada üles või alla, ette või taha. Olenemata sellest, kas soovite oma vabal ajal jalgrattaga sõita või eelistate sportlikumat väljakutset, pakub S40 teile mõlemast maailmast parima.

Hädaseiskamisnupp ja pudelihoidja
Pudelihoidja tähendab, et Teil on alati piisavalt vett või spordijooki käepärast.

Transpordirattad
Transpordirattad võimaldavad Teil treenida seal, kus soovite, ja saate trenažööri pingutuseta liigutada.

 

Velomarket on Tunturi trenažööride ja fitnessi seadmete ametlik edasimüüja ja partner Baltikumis.
NB! Velomarket pakub ka järelmaksu võimalust alates 9 €/kuus.

Vaata Tunturi tooteid lähemalt ametlikult Tunturi kodulehelt. Kõiki tooteid on võimalik ka meil tellida. Velomarketis müüdavate Tunturi trenažööride valikuga saate tutvuda meie kodulehel.
Tunturi tähendab sõna-sõnalt “suur mägi”, mis sümboliseerib väljakutsete ületamist ja tunnet, mis tekib peale intensiivset treeningut ja eneseületamist. Tunturi sai alguse 1922. aastal Soome linnas Turkus, mil vennad Aarne ja Eero Harke avasid jalgrattapoe Pyöräkellari Oy. Esiti oli põhifookuses jalgrataste remont, seejärel toodeti Tunturi nime all ise jalgrattaid. Bränd oli väga edukas ja mõne aasta jooksul vahetati väikepood tehase vastu ning 1950ndateks oli Tunturi kaubamärk mopeedide siseturul juhtival positsioonil. Kasutades jalgrattatootmisest saadud tehnoloogiat ja teadmisi, laienes Tunturi muu spordivarustuse tootmisse. 1969. aastal muutis Tunturi kogu fitnessitööstust, tutvustades maailmale esimest koduseks kasutamiseks mõeldud veloergomeetrit ning aasta hiljem pälvis rahvusvahelise tunnustuse spordiseadmete tootjana. 1990ndatel tehti strateegiline otsus keskenduda Tunturi fitnessitoodete ja Tunturi jalgrataste tootmisele. See otsus oli oluline brändi edasiseks arendamiseks. Tunturi on nüüd Skandinaavia riikides tuntud bränd ja Tunturi fitnessitooteid müüakse enam kui 40 riigis kogu maailmas. Tunturi asub nüüd Almere’is (Hollandis Amsterdami lähedal), omanikuks Accell Group.

Toote kirjeldus

Additional information

Kaal 53 kg
Mõõtmed 1,1 × 0,52 × 0,89 cm
Bluetooth

Bränd

Ekraani suurus

Ergomeeter

Juhtraud

Kasutamiseks

Keeled

Mõõdetavad andmed

Pakiautomaat

Pudelihoidja

Rakendused

Raskusastmeid

Toote kaal

Transpordirattad

Kus asume jne