Tagaporilaud ASS SAVERS Fendor Bendor Big Detour

12,90
Ainult 2 on veel laos!
6422

Lühikirjeldus

Description

Tagaporilaud Ass Savers Fendor Bendor Big Detour on ideaalne rattamatkadeks ja gravel-sõitudeks. Piisavalt tugev, et pidada vastu ka kõige mudasemates tingimustes ning piisavalt paindlik, et mitte murduda karmides tingimustes. Tagaporilaua laius on optimiseeritud kõige levinumatele gravelrehvide laiustele. Paigaldatuna tagumise rehvi lähedale kaitseb see nii Teie sadulakotti kui ka Teid ennast muda ja vee eest ning on sobilik pea kõikidele ratastele.

Suur osa matkarattavarustusest ei ole 100% veekindel ning kvaliteetne porilaud võib Teid päästa hilisemast märjast magamiskotist või riietest. Isegi kui Teie varustus on täiesti veekindel, hindate kindlasti kui Teie lisavarustus on pritsmetevaba peale pikka sõitu. Tagaporilaud lisab vähem kui 85 grammi Teie kogukaalule, olles ideaalne ka väga kergekaaluliseks rattamatkaks.

Visuaalselt on Detour kollektsioon inspireeritud meeliülendavast Torino-Nice rallimaastikust – 700-kilomeetrine gravel sõit prantsuse-itaalia Alpides. 2018. aastal kogesid disainer Jesper Jonsson ja Ass Saverite looja Staffan Widell viimasel ürituse õhtul maagilist päikeseloojangut vaadates üle viimaste mäetippude enne sõidu lõppu Nice-s.

  • lihtne paigaldada
  • ideaalne gravel sõitudeks või rattamatkadeks
  • ainult 61 grammi
  • kaitseb Teie lisavarustust pori eest

Toote kirjeldus

Additional information

Bränd

Pakiautomaat

Värv

Must

Kus asume jne