Telefonihoidja käe ümber TUNTURI LED Telephone Sport Armband, kollane

16,99
In stock
14TUSRU181

Lühikirjeldus

Description

Tunturi LED telefonikäe kinnitus on saadaval punases või kollases värvitoonis. Nutitelefoni hoidik on kasulik treeningseade. Seega, olles joostes, rattasõidul, ronides, jalutades või isegi jõutreeningut tehes, jäävad käed ja taskud vabaks. Käekinnitus on valmistatud neopreenist ja sellesse on paigaldatud LED-sisestused. See suurendab kandja nähtavust pimedatel talvekuudel.

Kahe CR2032 patarei põlemisaeg on vilkumisel 80 tundi ja pideval valgusel 72 tundi. Lisaks on mobiiltelefoni rihmal spetsiaalne võtmepistik ja see sisaldab selget PVC katet, mis võimaldab nutitelefoni kasutada ka siis, kui see on ümbrises.

Velomarket on Tunturi trenažööride ja fitnessi seadmete ametlik edasimüüja ja partner Baltikumis.
NB! Velomarket pakub ka järelmaksu võimalust alates 9 €/kuus.

Vaata Tunturi tooteid lähemalt ametlikult Tunturi kodulehelt. Kõiki tooteid on võimalik ka meil tellida. Velomarketis müüdavate Tunturi trenažööride valikuga saate tutvuda meie kodulehel.
Tunturi tähendab sõna-sõnalt “suur mägi”, mis sümboliseerib väljakutsete ületamist ja tunnet, mis tekib peale intensiivset treeningut ja eneseületamist. Tunturi sai alguse 1922. aastal Soome linnas Turkus, mil vennad Aarne ja Eero Harke avasid jalgrattapoe Pyöräkellari Oy. Esiti oli põhifookuses jalgrataste remont, seejärel toodeti Tunturi nime all ise jalgrattaid. Bränd oli väga edukas ja mõne aasta jooksul vahetati väikepood tehase vastu ning 1950ndateks oli Tunturi kaubamärk mopeedide siseturul juhtival positsioonil. Kasutades jalgrattatootmisest saadud tehnoloogiat ja teadmisi, laienes Tunturi muu spordivarustuse tootmisse. 1969. aastal muutis Tunturi kogu fitnessitööstust, tutvustades maailmale esimest koduseks kasutamiseks mõeldud veloergomeetrit ning aasta hiljem pälvis rahvusvahelise tunnustuse spordiseadmete tootjana. 1990ndatel tehti strateegiline otsus keskenduda Tunturi fitnessitoodete ja Tunturi jalgrataste tootmisele. See otsus oli oluline brändi edasiseks arendamiseks. Tunturi on nüüd Skandinaavia riikides tuntud bränd ja Tunturi fitnessitooteid müüakse enam kui 40 riigis kogu maailmas. Tunturi asub nüüd Almere’is (Hollandis Amsterdami lähedal), omanikuks Accell Group.

Toote kirjeldus

Additional information

Bränd

Pakiautomaat

Värv

Kollane

Kus asume jne