-14%

Treeningpukk ELITE Roller Nero Interactive, Foldable

Kuumakse al. 23,33 / 60 kuud
699,00
EL0182001

Lühikirjeldus

Description

Treeningpukk Elite Roller Nero on parim interaktiivne treeningpukk, mis annab Teile kõige realistlikuma sõidukogemuse. Võttes Quick-Motion’i kõik parimad omadused: disain, hõljumissüsteem ning mugavus, on Elite lisanud ka musta värvi, agressiivsuse ja sportlikuse.. kuid see pole kõik. Miks ei võiks see olla ka interaktiivne?

Nero on ühendanud Quick Motion’i innovatsiooni ja Arion’i interaktiivsuse. Tehniliselt võimekas ja hea välimusega – Nerol on kõik, et kindlustada sportlastele lõbus ja stimuleeriv treening.

TASAKAAL
Treeningpukk Elite Roller Nero on paraboolne roller ning ei ole ühendatud rattaraami külge. Selle tõttu saate sõita nagu oleksite päriselt teel ning lihased teevad täpselt sama palju tööd. Elite Nero on ideaalne sisetreeninguks ja võistluseelseks soojenduseks.

INTERAKTIIVSUS
Treeningpukk Elite Roller Nero on interaktiivne ning ühendub igasugu rakenduste, tarkvarade, arvutite ning seadmetega nagu telefonid ja tahvelarvutid, mille operatsioonisüsteemideks on IOS, Android, MacOS ja Windows. Elite Nero reguleerib takistust vastavalt Teie treeningsessioonile ning kasutab ANT+ ja Bluetooth juhtmevaba kommunikatsiooniprotokolle, et saata info reaalajas Teie programmidesse, rakendustesse ning tarkvarasse. Elite Nero võime suhelda enamus tarkvaradega juhtmevabalt annab ratturitele võimaluse valida erinevate treeningprogrammide vahel. Valikuks on rakendus nimega My E-Training, millel on 12-kuuline tasuta subscription ning mis pakub mitmeid erinevaid funktsioone, mis on sobilikud nii algajatele kui professionaalidele.

INNOVATSIOON
Treeningpukk Elite Nero’l on suur valik innovatiivseid lahendusi, mis teevad siseruumides treenimise veel paremaks.

Ühtlane pedaalimine
Enne Nero’t ei paistnud treeningpukid silma oma pedaalimise ühtluse poolest, kuid selle parandamiseks on nüüd lisatud kaks hooratast ning tänu sellele on sujuvus mitmeid kordi parem kui varasematel mudelitel. Sõites Nero’l, tunnete isegi tõusudel justkui sõidaksite õues.
Kasutajamugavus
Treeningpukil sõitmine ei ole alguses lihtne – hüppamine ratta selga, millel ei ole stabiilsust võib olla keeruline ja hirmutav.
Treeningpukk Elite Nero on varustatud jalaga ning tänu sellele on ratturil kindel jalgealune kui on vaja alustada või lõpetada treeningsessioon. Kui treening on läbi, saate jala uuesti kokku voltida ning seda pole näha. Elite Nero saab voltida väiksemaks kolmest kohast, tal on lukustussüsteem ning teda on lihtne transportida ergonoomilise käepideme kaudu.

HÕLJUMISSÜSTEEM
Treeningpukk Elite Nero‘ga harjub ka algaja rattur kiiresti tänu tema põhiomadusele – hõljumissüsteemile, mis imab endasse kõik järsud liigutused. Lisaks parandab ta ka sportlikud liigutused nagu püsti sõitmine.

Tähtsaim uuendus treeningpukk Elite Nero‘l on ilmselt tema interaktiivsus. Kolmeastmeline takistusüksus on asendatud uue interaktiivse üksusega, mis suudab simuleerida kuni 7%-lisi tõuse, mis on üsna arvestatav protsent treeningpukkide seas. See teeb treeningpukil treenimise interaktiivseks, lõbusaks ja põnevaks.

Mitmed tegevused, mida saab teha sellel treeningpukil kombineeruvad mitme tarkvara kasutamisvõimalusega. Kui Teil on ees tõus – kas Elite Real videost või Zwifti virtuaalsest maailmast – treeningpukk Elite Nero‘l tunnete seda muutuvat takistust, mis annab Teile peaaegu ideaalselt reaalse kogemuse.

Täpsemalt:

  • Elite Nero sobib nii maantee-, gravel kui ka maastikuratastega
  • 11 erinevat positsiooni ideaalseks sobivuseks Teie rattaga
  • Teljevahe 944-1144 mm
  • Maksimaalne kaal 115 kg
  • 270-760 W
  • 2 hooratast, kumbki 2.7 kg
  • kaal 18 kg
  • Mõõdud: 630 x 1400 x 204 mm
  • Mõõdud kokkuvoldituna: 630 x 470 x 304 mm

 

 

Toote kirjeldus

Additional information

Bränd

Mootor (w)

Pakiautomaat

Kus asume jne