Sold
out

Veloergomeeter Tunturi FitCycle 40

Kuumakse al. 16,37 / 36 kuud
399,00

Väljakutsuv rattasõit kodus: saate seda teha Tunturi FitCycle 40 veloergomeetriga. Kas teil on vigastus või vajate taastusravi? Sellel jalgrattal on madal raam, mis muudab selle kasutamise lihtsaks.

  • Ergonoomiline asend: reguleeritav käepide ja sadul
  • Madala raamiga, kerge peale istuda
  • 21 erinevat treeningprogrammi
  • Pulsi funktsioon, pulsivööga või ilma

Kõik veloergomeetrid >

Out of stock
17TFCE4000

Lühikirjeldus

Description

 

 

Reguleeritav sadul
Sadulat saab reguleerida vertikaalselt ja horisontaalselt.

Tahvelarvuti hoidja
Kas koduse trenažööriga rattaga sõitmine on igav? Ühendage oma nutiseade Bluetooth kaudu veloergometriga ja jälgige on treeningu kulgu iConsole + Training abil. Kinomapiga esitage sõbrale väljakutse, valige rada ja ületage finišijoone esimesena. Teistsuguse elamuse saamiseks valige reis rakendusega iConsole + Training ja Google’i tänavavaate abil planeerige sõidumarsruut oma lemmikkohtadesse.

Transpordirattad
Asetage veloergomeeter just sinna, kuhu hektel vaja on – rataste abil on seadet väga kerge liigutada.

Reguleeritav juhtraud
Käepidemeid saab kallutada soovitud asendisse.

Velomarket on Tunturi trenažööride ja fitnessi seadmete ametlik edasimüüja ja partner Baltikumis.
NB! Velomarket pakub ka järelmaksu võimalust alates 9 €/kuus.

Vaata Tunturi tooteid lähemalt ametlikult Tunturi kodulehelt. Kõiki tooteid on võimalik ka meil tellida. Velomarketis müüdavate Tunturi trenažööride valikuga saate tutvuda meie kodulehel.
Tunturi tähendab sõna-sõnalt “suur mägi”, mis sümboliseerib väljakutsete ületamist ja tunnet, mis tekib peale intensiivset treeningut ja eneseületamist. Tunturi sai alguse 1922. aastal Soome linnas Turkus, mil vennad Aarne ja Eero Harke avasid jalgrattapoe Pyöräkellari Oy. Esiti oli põhifookuses jalgrataste remont, seejärel toodeti Tunturi nime all ise jalgrattaid. Bränd oli väga edukas ja mõne aasta jooksul vahetati väikepood tehase vastu ning 1950ndateks oli Tunturi kaubamärk mopeedide siseturul juhtival positsioonil. Kasutades jalgrattatootmisest saadud tehnoloogiat ja teadmisi, laienes Tunturi muu spordivarustuse tootmisse. 1969. aastal muutis Tunturi kogu fitnessitööstust, tutvustades maailmale esimest koduseks kasutamiseks mõeldud veloergomeetrit ning aasta hiljem pälvis rahvusvahelise tunnustuse spordiseadmete tootjana. 1990ndatel tehti strateegiline otsus keskenduda Tunturi fitnessitoodete ja Tunturi jalgrataste tootmisele. See otsus oli oluline brändi edasiseks arendamiseks. Tunturi on nüüd Skandinaavia riikides tuntud bränd ja Tunturi fitnessitooteid müüakse enam kui 40 riigis kogu maailmas. Tunturi asub nüüd Almere’is (Hollandis Amsterdami lähedal), omanikuks Accell Group.

Toote kirjeldus

Additional information

Kaal 27,2 kg
Mõõtmed 0,25 × 0,915 × 0,525 cm
Bluetooth

Bränd

Ekraani suurus

Ergomeeter

Juhtraud

Kasutamiseks

Keeled

Mõõdetavad andmed

Pakiautomaat

Pedaalid

Pudelihoidja

Rakendused

Raskusastmeid

Toote kaal

Transpordirattad

Kus asume jne