-9%

Veloergomeeter Tunturi FitCycle 50i Ergometer Bike

Kuumakse al. 16,37 / 36 kuud
399,00
Võimekas ning usaldusväärne kodune velotrenažöör Tunturi FitCycle 50i.
 • 20 treeningprogrammi
 • 32 raskusastet
 • 14 kg hooratas
In stock
17TFCE5000

Lühikirjeldus

Description

Täpsemalt:
 • Ekraan: 5,5 tolli LCD
 • Treeningprogramme: 22
 • Raskusastmeid: 32
 • Pidurisüsteem: PMS, servomootor
 • Hooratas: 14 kg
 • Mõõdud: 101 x 52 x 132 cm
 • Toote kaal: 28,5 kg
 • Maksimaalne kasutajakaal: 150 kg
Reguleeritav iste
Mugavat istet saab reguleerida nii vertikaalselt kui ka horisontaalselt.

Rakendused
Kas kodus sõitmine on igav? Kasutage ühte Bluetooth-ühenduse rakendust ja ühendage Tunturi Routesiga. Jälgige oma treeningu edenemist ja saavutage oma eesmärk iConsole + Training programmi abil. Kinomap’iga nihutate oma piire: võtke sõber väljakutseks, valige rada ja olge esimene, kes finišijoone ületab. Lisakogemuse saamiseks valige iConsole + Traininguga matk. Sõitke läbi suurepärase keskkonna ja tehke Google Street View abil retk.

Seljataga olev treener
32 elektroonilist raskusastet ja 20 väljakutset pakkuvat programmi annavad teile mitmesuguseid valikuid. Reguleerige treeningut, sõites õigel vastupanul.

Pulsisensorid
Jälgige oma südame löögisagedust ja kindlustage, et te ei koorma oma südant liigselt, kasutades sisseehitatud käepidemete sensoreid.

Pudelihoidik
Intensiivse treenimise ajal higistate palju. On oluline juua piisavalt vett. Pange pudel pudelihoidikusse.
Velomarket on Tunturi trenažööride ja fitnessi seadmete ametlik edasimüüja ja partner Baltikumis.
NB! Velomarket pakub ka järelmaksu võimalust alates 9 €/kuus.

Vaata Tunturi tooteid lähemalt ametlikult Tunturi kodulehelt. Kõiki tooteid on võimalik ka meil tellida. Velomarketis müüdavate Tunturi trenažööride valikuga saate tutvuda meie kodulehel.
Tunturi tähendab sõna-sõnalt “suur mägi”, mis sümboliseerib väljakutsete ületamist ja tunnet, mis tekib peale intensiivset treeningut ja eneseületamist. Tunturi sai alguse 1922. aastal Soome linnas Turkus, mil vennad Aarne ja Eero Harke avasid jalgrattapoe Pyöräkellari Oy. Esiti oli põhifookuses jalgrataste remont, seejärel toodeti Tunturi nime all ise jalgrattaid. Bränd oli väga edukas ja mõne aasta jooksul vahetati väikepood tehase vastu ning 1950ndateks oli Tunturi kaubamärk mopeedide siseturul juhtival positsioonil. Kasutades jalgrattatootmisest saadud tehnoloogiat ja teadmisi, laienes Tunturi muu spordivarustuse tootmisse. 1969. aastal muutis Tunturi kogu fitnessitööstust, tutvustades maailmale esimest koduseks kasutamiseks mõeldud veloergomeetrit ning aasta hiljem pälvis rahvusvahelise tunnustuse spordiseadmete tootjana. 1990ndatel tehti strateegiline otsus keskenduda Tunturi fitnessitoodete ja Tunturi jalgrataste tootmisele. See otsus oli oluline brändi edasiseks arendamiseks. Tunturi on nüüd Skandinaavia riikides tuntud bränd ja Tunturi fitnessitooteid müüakse enam kui 40 riigis kogu maailmas. Tunturi asub nüüd Almere’is (Hollandis Amsterdami lähedal), omanikuks Accell Group.

Toote kirjeldus

Additional information

Kaal 33 kg
Mõõtmed 0,92 × 0,26 × 0,6 cm
Bluetooth

Bränd

Ekraani suurus

Ergomeeter

Juhtraud

Kasutamiseks

Keeled

Mõõdetavad andmed

Pakiautomaat

Pedaalid

Pudelihoidja

Rakendused

Raskusastmeid

Toote kaal

Transpordirattad

Kus asume jne