-13%

Velotrenažöör CHRISTOPEIT AX 4000 pulsivöölugejaga

Kuumakse al. 14,31 / 36 kuud
349,00
Tugeva raamiga velotrenažöör Christopeit AX 4000 võimaldab mugavat treeningut kodust lahkumata.
 • 8 kg hooratas
 • pulsipõhised treeningprogrammid
 • integreeritud pulsisensorid
 • Bluetooth pulsivööga ühilduv
 • Bluetooth kasutajaliides Kinomap rakendusega ühendamiseks
Ainult 2 on veel laos!
30-2007A

Lühikirjeldus

Description

Velotrenažöör Christopeit AX 4000 eristub oma tugeva raamkonstruktsiooni ja suurepärase stabiilsuse poolest, võimaldades kasutajakaalu kuni 150 kg. Treenige sõltumata tuulest, ilmast ja kellaajast oma vastupidavust, tugevdage südame-veresoonkonda ja põletage efektiivselt kaloreid. Lõdvestunud ja ergonoomilise istumisasendi tagab horisontaalselt ja vertikaalselt kohandatav mugav sadul treenijatele pikkusega kuni 195 cm. Kulumiskindel magnetpidurisüsteem, vaikne rihmülekanne ja 9 kg hooratas tagavad ühtlase liikumise. Arvutiga juhitav magnetpidur võimaldab kuni 24 erinevat raskusastet.
21 treeningprogrammi on saadaval kontrollitud treeninguks vastavalt pulsi ja vatti juhistele või mitmekülgsele intervalltreeningule. Hästi loetav arvuti on varustatud taustvalgustatud LCD-ekraaniga, millel on tahvelarvuti hoidik, võimaldades ajalehtede ja raamatute lugemist või filmide vaatamist treeningu ajal.
Libisemisvastased pedaalid koos reguleeritava pedaalirihmaga tagavad optimaalse haarduvuse ja suure ohutuse taseme. Esirattad võimaldavad seadme lihtsat liigutamist.
Lisaks on AX 4000 ühilduv Kinomap-rakendusega ja sellel on Bluetooth® liides. See võimaldab meelelahutuslikku ja interaktiivset treeningut koos Android- või iOS-seadmetega ning treeninguandmete salvestamist. Tasuta katseperioodi järel saab Kinomap-rakendust osta kuuarveldusega.

Täpsemalt:
 • Hooratas: 9 kg
 • Sobilik pikkustele vahemikus 150-185 cm
 • Treeningprogramme: 10
 • Koormustasemed: 24
 • Pidurisüsteem: Magnet
 • Toiteallikas: Võrgutoide
 • Seadme kaal umbes: 28 kg
 • Maksimaalne kasutaja kaal: 150 kg
 • Mõõdud: 88 x 54 x 136 cm

*

Kompuuter ja pulsisensorid
Kompuuter kuvab Teile kõik olulised parameetrid nagu aeg, kiirus, distants, umbkaudne kalorikulu, pedaalirotatsioonide arv, vatid ja pulss. Kompuuter on varustatud 21 eeldefineeritud treeningprogrammiga ning pakub mitmeid võimalusi treenimiseks. Tänu integreeritud pulsisensoritele saate alati oma pulsil silma peal hoida.

*

Sportlik disain
Selle velotrenažööri disain ei jää kellelegi märkamata ning sobib pea igasse keskkonda.

*

Võimas ja turvaline
Kesta taga asetseb 8-kilogrammine hooratas magnetilise pidurisüsteemiga, mis koos 24 koormustasemega pakub mitmekülgset treeningut. Libisemiskindlad pedaalid kindlustavad stabiilse jalapositsiooni treeningu ajal.

NB! Velomarket pakub ka järelmaksu võimalust alates 9 €/kuus.

Vaata Christopeit’i tooteid lähemalt ametlikult Christopeit’i kodulehelt. Kõiki tooteid on võimalik ka meil tellida. Velomarketis müüdavate Christopeit’i trenažööride valikuga saate tutvuda meie kodulehel.

Christopeit Sport loodi aastal 1976 ning on number 1 koduste treeningseadmete tootja Saksamaal. Christopeit Sport on üle 40 aasta aidanud oma klientidel saavutada paremat füüsilist vormi, tugevamat tervist ning tervemat ellusuhtumist. Christopeit Sport’i jaoks on jätkusuutlikkus äärmiselt oluline olnud aegade algusest. Tähelepanu ei ole olnud mitte ainult paremate tootmismaterjalide valimisel ja toodete pakendamisel vaid tähelepanu pööratakse ka jätkusuutlikumasse tootearendusse, näiteks seadmed, mis ei vaja elektrivõrku ühendamist, et neid kasutada.Christopeit Sport tootab spordiseadmeid, mida saab nautida pikka aega. Kui midagi peaks purunema, aitab Christopeit kiiresti varuosa leidmise ning saatmisega oma hästivarustatud varuosade laost. Õige pakendi leidmisel on oluline, et seade jõuaks kliendi koju turvaliselt ning kahjustumata, kuid samamoodi on oluline ka, et pakend vastaks Christopeit’i kõrgetele jätkusuutlikkusnõuetele.

christopeit.PNG 9.71 KB

 

Toote kirjeldus

Additional information

Kaal 31 kg
Mõõtmed 0,95 × 0,58 × 0,23 cm
Bluetooth

Bränd

Juhtraud

Mõõdetavad andmed

Pakiautomaat

Pudelihoidja

Rakendused

Raskusastmeid

Toote kaal

Transpordirattad

Kus asume jne