Velotrenažöör CHRISTOPEIT AX 4000

Kuumakse al. 16,37 / 36 kuud
399,00
Tugeva raamikonstruktsiooni ja suurepärase stabiilsusega velotrenažöör Christopeit AX 4000 võimaldab treenida just endale sobival ajal.
 
Ainult 1 on veel laos!
30-2007

Lühikirjeldus

Description

Treeni ilma tuule, ilma ja kellaajast sõltumata oma vastupidavust, tugevda südame-veresoonkonna süsteemi ja põleta efektiivselt kaloreid. Lõdvestunud ja ergonoomilise istumisasendi tagab horisontaalne, vertikaalne ja kaldus kohandatav mugav sadul treenijatele kuni 195 cm pikkusele. Kulumiskindel magnetpidurisüsteem, vaikne lame rihmülekanne ja 8 kg lennuketta tagavad ühtlase liikumise. Arvutiga juhitav magnetpidur võimaldab sammude tugevuse peenet astmelisust 24 tasemel.
21 treeningprogrammi on saadaval kontrollitud treeninguks vastavalt pulsi ja vatti juhistele või mitmekülgsele intervalltreeningule. Hästi loetav arvuti on varustatud taustvalgustatud LCD-ekraaniga, millel on tahvelarvuti hoidik, võimaldades ajalehtede ja raamatute lugemist või filmide vaatamist treeningu ajal.
Libisemisvastased pedaalid koos reguleeritava pedaalirihmaga tagavad optimaalse haarduvuse ja suure ohutuse taseme. Esirattad võimaldavad seadme lihtsat liigutamist.
Lisaks on Ergometer AX 4000 ühilduv Kinomap-rakendusega ja sellel on Bluetooth® liides. See võimaldab meelelahutuslikku ja interaktiivset treeningut koos Android- või iOS-seadmetega ning treeninguandmete salvestamist. Tasuta katseperioodi järel saab Kinomap-rakendust osta kuuarveldusega.
Täpsemalt:
  • Sobilik pikkustele vahemikus 150-185 cm
  • Hooratas: 9 kg
  • Raskusastmeid: 24
  • Pidurisüsteem: Magnet
  • Toiteallikas: Võrgutoide
  • Toote kaal: 28 kg
  • Maksimaalne kasutaja kaal: 150 kg
  • Mõõdud: 88 x 54 x 136 cm
NB! Velomarket pakub ka järelmaksu võimalust alates 9 €/kuus.

Vaata Christopeit’i tooteid lähemalt ametlikult Christopeit’i kodulehelt. Kõiki tooteid on võimalik ka meil tellida. Velomarketis müüdavate Christopeit’i trenažööride valikuga saate tutvuda meie kodulehel.

Christopeit Sport loodi aastal 1976 ning on number 1 koduste treeningseadmete tootja Saksamaal. Christopeit Sport on üle 40 aasta aidanud oma klientidel saavutada paremat füüsilist vormi, tugevamat tervist ning tervemat ellusuhtumist. Christopeit Sport’i jaoks on jätkusuutlikkus äärmiselt oluline olnud aegade algusest. Tähelepanu ei ole olnud mitte ainult paremate tootmismaterjalide valimisel ja toodete pakendamisel vaid tähelepanu pööratakse ka jätkusuutlikumasse tootearendusse, näiteks seadmed, mis ei vaja elektrivõrku ühendamist, et neid kasutada.Christopeit Sport tootab spordiseadmeid, mida saab nautida pikka aega. Kui midagi peaks purunema, aitab Christopeit kiiresti varuosa leidmise ning saatmisega oma hästivarustatud varuosade laost. Õige pakendi leidmisel on oluline, et seade jõuaks kliendi koju turvaliselt ning kahjustumata, kuid samamoodi on oluline ka, et pakend vastaks Christopeit’i kõrgetele jätkusuutlikkusnõuetele.

christopeit.PNG 9.71 KB

Toote kirjeldus

Additional information

Kaal 31 kg
Mõõtmed 0,95 × 0,58 × 0,23 cm
Bluetooth

Bränd

Juhtraud

Mõõdetavad andmed

Pakiautomaat

Pudelihoidja

Rakendused

Raskusastmeid

Toote kaal

Transpordirattad

Kus asume jne