Velotrenažöör CHRISTOPEIT Racer Bike 4.0

Kuumakse al. 16.21 / 48 kuud
449.00
Christopeit Racer Bike 4.0 on kvaliteetne ja stabiilne V-raamiga velotrenažöör, mis on varustatud kulumiskindla magnet pidurdussüsteemiga 
Ainult 2 on veel laos!
30-2310

Lühikirjeldus

Description

7.5-kilogrammise hooratta tõmbab käima imevaikne rihm ülekanne. Takistust saab reguleerida klassikalisel viisil pöördnupust. Integreeritud Bluetooth kasutajaliides võimaldab ühenduvust Kinomap rakendusega, mis tõstab treeningu nauditavust. Hantlihoidja kahe 1-kilogrammise hantli jaoks leiab sadula tagant ning need võimaldavad eriti vaheldusrikast treeningut.
Triatlonlenksu on võimalik kohandada vertikaalselt ja võidusõidusadulat nii horistontaalselt kui vertikaalselt kasutades kiirkinnitust, et tagada optimaalne istumispositsioon. Libisemisvastased pedaalid kaitsmega kindlustavad jala õige asendi. Lisatud on ka avariipidur, et saaksite hädaolukorras hooratta peatada.
Transportrattad teevad velotrenažööri liigutamise lihtsaks ning reguleeritavad tugijalgad kindlustavad, et trenažöör seisab kindlalt paigalt. Mugavuseks on lisatud ka pudeli- ning tahvelarvutihoidja.

Täpsemalt:
  • Sobilik pikkustele vahemikus 150-190 cm
  • Toote kaal: 32 kg
  • Maksimaalne kasutajakaal: 120 kg
  • Hooratas: umbes 7,5 kg
  • Mõõdud: 115 x 58 x 115 cm

NB! Velomarket pakub ka järelmaksu võimalust alates 9 €/kuus.

Vaata Christopeit’i tooteid lähemalt ametlikult Christopeit’i kodulehelt. Kõiki tooteid on võimalik ka meil tellida. Velomarketis müüdavate Christopeit’i trenažööride valikuga saate tutvuda meie kodulehel.

Christopeit Sport loodi aastal 1976 ning on number 1 koduste treeningseadmete tootja Saksamaal. Christopeit Sport on üle 40 aasta aidanud oma klientidel saavutada paremat füüsilist vormi, tugevamat tervist ning tervemat ellusuhtumist. Christopeit Sport’i jaoks on jätkusuutlikkus äärmiselt oluline olnud aegade algusest. Tähelepanu ei ole olnud mitte ainult paremate tootmismaterjalide valimisel ja toodete pakendamisel vaid tähelepanu pööratakse ka jätkusuutlikumasse tootearendusse, näiteks seadmed, mis ei vaja elektrivõrku ühendamist, et neid kasutada.Christopeit Sport tootab spordiseadmeid, mida saab nautida pikka aega. Kui midagi peaks purunema, aitab Christopeit kiiresti varuosa leidmise ning saatmisega oma hästivarustatud varuosade laost. Õige pakendi leidmisel on oluline, et seade jõuaks kliendi koju turvaliselt ning kahjustumata, kuid samamoodi on oluline ka, et pakend vastaks Christopeit’i kõrgetele jätkusuutlikkusnõuetele.

christopeit.PNG 9.71 KB

Toote kirjeldus

Additional information

Kaal 31.5 kg
Mõõtmed 0.98 × 0.25 × 0.63 cm
Bluetooth

Bränd

Pakiautomaat

Pudelihoidja

Toote kaal

Transpordirattad

Värv

Must

Kus asume jne