-23%

Velotrenažöör TUNTURI Cardio Fit E35 Ergometer

Kuumakse al. 11,06 / 36 kuud
269,00
Väike ja võimekas kodune veloergomeeter Tunturi Cardio Fit E35.
 • 23 treeningprogrammi
 • 16 raskusastet
 • 6 kg hooratas
 • Bluetooth ühenduvus
Ainult 1 on veel laos!
21TCFE3050

Lühikirjeldus

Description

Säilita vormi selle Tunturi veloergomeetriga: mõõdukas kuni kerge treening aitab säilitada sinu ideaalkaalu või aitab sul taastuda vigastusest. Lisaks erinevatele jälgimisfunktsioonidele on sellel sisseehitatud ergomeeter.
 
Lisainfo:
 • Treeningprogramme: 23
 • Raskusastmeid: 16
 • Pidurisüsteem: PMS, mootor
 • Hooratas: 6 kg
 • Mõõdud: 85 x 50 x 125 cm
 • Toote kaal: 23,5 kg
 • Maksimaalne kasutaja kaal: 110 kg
Tunturi Routes
Kas 23 programmi ei ole sinu jaoks piisav või soovid sõita kuskil mujal kui oma kodus? Tunturi Routes võimaldab sul valida üle 50 000 maailmas salvestatud video hulgast ja sõita samu trasse. Sõida täna Alpe D’Huezi mäkke ja homme jookse mööda New Yorgi Central Parki. See kõik on sinu enda otsustada. Treeningjalgratta vastupanu kohandub automaatselt video kõrguste muutustega.

Reguleeritav sadul
 Comfort Plus istet saab reguleerida nii vertikaalselt kui ka horisontaalselt. See võimaldab sul alati leida õige istumisasendi ja mugavalt rattaga sõita.

Transpordirattad
Paiguta E35 kuhu iganes soovid: elutuppa, pööningule või õue aeda kaunil päeval.
Velomarket on Tunturi trenažööride ja fitnessi seadmete ametlik edasimüüja ja partner Baltikumis.
NB! Velomarket pakub ka järelmaksu võimalust alates 9 €/kuus.

Vaata Tunturi tooteid lähemalt ametlikult Tunturi kodulehelt. Kõiki tooteid on võimalik ka meil tellida. Velomarketis müüdavate Tunturi trenažööride valikuga saate tutvuda meie kodulehel.
Tunturi tähendab sõna-sõnalt “suur mägi”, mis sümboliseerib väljakutsete ületamist ja tunnet, mis tekib peale intensiivset treeningut ja eneseületamist. Tunturi sai alguse 1922. aastal Soome linnas Turkus, mil vennad Aarne ja Eero Harke avasid jalgrattapoe Pyöräkellari Oy. Esiti oli põhifookuses jalgrataste remont, seejärel toodeti Tunturi nime all ise jalgrattaid. Bränd oli väga edukas ja mõne aasta jooksul vahetati väikepood tehase vastu ning 1950ndateks oli Tunturi kaubamärk mopeedide siseturul juhtival positsioonil. Kasutades jalgrattatootmisest saadud tehnoloogiat ja teadmisi, laienes Tunturi muu spordivarustuse tootmisse. 1969. aastal muutis Tunturi kogu fitnessitööstust, tutvustades maailmale esimest koduseks kasutamiseks mõeldud veloergomeetrit ning aasta hiljem pälvis rahvusvahelise tunnustuse spordiseadmete tootjana. 1990ndatel tehti strateegiline otsus keskenduda Tunturi fitnessitoodete ja Tunturi jalgrataste tootmisele. See otsus oli oluline brändi edasiseks arendamiseks. Tunturi on nüüd Skandinaavia riikides tuntud bränd ja Tunturi fitnessitooteid müüakse enam kui 40 riigis kogu maailmas. Tunturi asub nüüd Almere’is (Hollandis Amsterdami lähedal), omanikuks Accell Group.

Toote kirjeldus

Additional information

Kaal 26,6 kg
Mõõtmed 0,68 × 0,23 × 0,52 cm
Bluetooth

Bränd

Ekraani suurus

Ergomeeter

Juhtraud

Kasutamiseks

Keeled

Mõõdetavad andmed

Pakiautomaat

Pedaalid

Pudelihoidja

Rakendused

Raskusastmeid

Toote kaal

Transpordirattad

Värv

Must

Kus asume jne