Sold
out

Velotrenažöör Tunturi Competence F20-R

Kuumakse al. 21,65 / 60 kuud
649,00
Funktsionaalne ning innovatiivne istuv velotrenažöör Tunturi Competence F20-R.
 • 8 raskusastet
 • 3 treeningprogrammi
Out of stock
17TBR20000

Lühikirjeldus

Description

Rattasõit on populaarsem kui kunagi varem… Olgu sadu või päike –  sõitke siis, kui see teile sobib. F20R velotrenažöör on suurepärane treeningukaaslane- ta on kaasaegne, sest on funktsionaalne ja uuenduslik.

Täpsemalt:

 • 5,5 tolli LCD
 • Treeningprogramme: 5
 • Raskusastmeid: 8
 • Pidurisüsteem: PMS, manuaalne
 • Hooratas: 9 kg
 • Toiteallikas: 2 x AA patareid konsoolis
 • Mõõdud: 168 x 64 x 122 cm
 • Toote kaal: 51,4 kg
 • Maksimaalne kasutajakaal: 135 kg
Reguleeritav iste
See iste tagab, et te ei pane oma seljale lisakoormust. Mugav iste, mida saab reguleerida vertikaalselt, ja mugav seljatugi tagavad, et treenite õiges asendis.

Madal sisenemine
Madal sissepääs sobib ideaalselt hõlpsaks istumiseks ja mahatulemiseks.

Manuaalne takistuse reguleerimine
Valige 8 raskusastme vahelvõi järgige ühte 3st treeningprogrammist.

Tahvelarvuti hoidik
Kas rattasõit fitness-rattal on igav? Vaadake oma lemmikseriaali või head filmi treeningu ajal. Ekraanil on ülemisel pool tahvelarvuti või nutitelefoni hoidik.

Reguleeritav iste
Mugavat istet saab reguleerida horisontaalselt.

Velomarket on Tunturi trenažööride ja fitnessi seadmete ametlik edasimüüja ja partner Baltikumis.
NB! Velomarket pakub ka järelmaksu võimalust alates 9 €/kuus.

Vaata Tunturi tooteid lähemalt ametlikult Tunturi kodulehelt. Kõiki tooteid on võimalik ka meil tellida. Velomarketis müüdavate Tunturi trenažööride valikuga saate tutvuda meie kodulehel.
Tunturi tähendab sõna-sõnalt “suur mägi”, mis sümboliseerib väljakutsete ületamist ja tunnet, mis tekib peale intensiivset treeningut ja eneseületamist. Tunturi sai alguse 1922. aastal Soome linnas Turkus, mil vennad Aarne ja Eero Harke avasid jalgrattapoe Pyöräkellari Oy. Esiti oli põhifookuses jalgrataste remont, seejärel toodeti Tunturi nime all ise jalgrattaid. Bränd oli väga edukas ja mõne aasta jooksul vahetati väikepood tehase vastu ning 1950ndateks oli Tunturi kaubamärk mopeedide siseturul juhtival positsioonil. Kasutades jalgrattatootmisest saadud tehnoloogiat ja teadmisi, laienes Tunturi muu spordivarustuse tootmisse. 1969. aastal muutis Tunturi kogu fitnessitööstust, tutvustades maailmale esimest koduseks kasutamiseks mõeldud veloergomeetrit ning aasta hiljem pälvis rahvusvahelise tunnustuse spordiseadmete tootjana. 1990ndatel tehti strateegiline otsus keskenduda Tunturi fitnessitoodete ja Tunturi jalgrataste tootmisele. See otsus oli oluline brändi edasiseks arendamiseks. Tunturi on nüüd Skandinaavia riikides tuntud bränd ja Tunturi fitnessitooteid müüakse enam kui 40 riigis kogu maailmas. Tunturi asub nüüd Almere’is (Hollandis Amsterdami lähedal), omanikuks Accell Group.

Toote kirjeldus

Additional information

Kaal 57,1 kg
Mõõtmed 1,7 × 0,33 × 0,78 cm
Bluetooth

Bränd

Ekraani suurus

Ergomeeter

Juhtraud

Kasutamiseks

Keeled

Mõõdetavad andmed

Pakiautomaat

Pedaalid

Pudelihoidja

Rakendused

Raskusastmeid

Toote kaal

Transpordirattad

Kus asume jne