-15%

Velotrenažöör Tunturi Competence F40

Kuumakse al. 19,82 / 48 kuud
549,00

Velotrenažöör on populaarsem kui kunagi varem. Tunturi Competence sarja velotrenažöör F40 on Teie kompaktne ja mugav treeningpartner. See on kaasaegne, kuna on funktsionaalne, uuenduslik ja “ühendatud”.

  • Treeningratas algajale või tavakasutajale
  • Elektrooniline takistuse kontroll
  • Mugav hoidik tahvelarvutile või nutitelefonile
  • Treenimine rakendustega (Tunturi Routes / iConsole+ Training / Kinomap / Zwift)
In stock
17TBF40000

Lühikirjeldus

Description

Velotrenažöör Tunturi Competence F40 Bike

Reguleeritav sadul
Sadulat saab reguleerida vertikaalselt ja horisontaalselt.

Transpordirattad
Transpordirattad võimaldavad teil treenida seal, kus soovite, ja saate trenažööri pingutuseta ümber paigutada.

Programmid
32 raksustaset ja 20 erinevat treeningprogrammi: kombineeri ja treeni keskendunult. Velotrenažöör sobib nii algajatele kui edasijõudnutele. Määrake treeningu eesmärk ja muutke iga treening erinevaks: kas soovite hoida end vormis, treenida jalalihaseid või hoida kaalu kontrolli all.

Pedaalid
Ergonoomilise kujuga libisemisvastaste pedaalide jalarihmad on reguleeritavad, nii et jalad püsivad pedaalimise ajal stabiilsena.

Velomarket on Tunturi trenažööride ja fitnessi seadmete ametlik edasimüüja ja partner Baltikumis.
NB! Velomarket pakub ka järelmaksu võimalust alates 9 €/kuus.

Vaata Tunturi tooteid lähemalt ametlikult Tunturi kodulehelt. Kõiki tooteid on võimalik ka meil tellida. Velomarketis müüdavate Tunturi trenažööride valikuga saate tutvuda meie kodulehel.
Tunturi tähendab sõna-sõnalt “suur mägi”, mis sümboliseerib väljakutsete ületamist ja tunnet, mis tekib peale intensiivset treeningut ja eneseületamist. Tunturi sai alguse 1922. aastal Soome linnas Turkus, mil vennad Aarne ja Eero Harke avasid jalgrattapoe Pyöräkellari Oy. Esiti oli põhifookuses jalgrataste remont, seejärel toodeti Tunturi nime all ise jalgrattaid. Bränd oli väga edukas ja mõne aasta jooksul vahetati väikepood tehase vastu ning 1950ndateks oli Tunturi kaubamärk mopeedide siseturul juhtival positsioonil. Kasutades jalgrattatootmisest saadud tehnoloogiat ja teadmisi, laienes Tunturi muu spordivarustuse tootmisse. 1969. aastal muutis Tunturi kogu fitnessitööstust, tutvustades maailmale esimest koduseks kasutamiseks mõeldud veloergomeetrit ning aasta hiljem pälvis rahvusvahelise tunnustuse spordiseadmete tootjana. 1990ndatel tehti strateegiline otsus keskenduda Tunturi fitnessitoodete ja Tunturi jalgrataste tootmisele. See otsus oli oluline brändi edasiseks arendamiseks. Tunturi on nüüd Skandinaavia riikides tuntud bränd ja Tunturi fitnessitooteid müüakse enam kui 40 riigis kogu maailmas. Tunturi asub nüüd Almere’is (Hollandis Amsterdami lähedal), omanikuks Accell Group.

Toote kirjeldus

Additional information

Kaal 40,4 kg
Mõõtmed 0,28 × 1,19 × 0,68 cm
Bränd

Pakiautomaat

Kus asume jne