Velotrenažöör TUNTURI Fit B20 X-bike

Kuumakse al. 11,35 / 24 kuud
219,00
Kokkuvolditav ning lihtsasti kasutatav velotrenažöör Tunturi Fit B20 X-Bike.
Ainult 2 on veel laos!
17TCFB2000

Lühikirjeldus

Description

Velotrenažöör Tunturi Fit B20 X-Bike sobib kergeks kuni mõõdukaks treenimiseks. Ideaalne taastusraviks, kaalu kaotuseks või lihtsalt edasi liikumiseks. Saab ka kokku voltida, et ruumi kokku hoida, 8 erinevat raskustaset. Sisseehitatud monitor kuvab kiirust, kaugust, aega ja kalori kulu.

Täpsemalt:
  • Ekraan: 48 x 23mm
  • Programme: 1
  • Raskusastmeid: 8
  • Pidurisüsteem: PMS, manuaalne
  • Hooratas: 3,5 kg
  • Kokkupandud suurus: 94,5 cm x 46 cm x 114 cm
  • Toote kaal: 15,9kg
  • Maksimaalne kaal: 110kg

Velomarket on Tunturi trenažööride ja fitnessi seadmete ametlik edasimüüja ja partner Baltikumis.
NB! Velomarket pakub ka järelmaksu võimalust alates 9 €/kuus.

Vaata Tunturi tooteid lähemalt ametlikult Tunturi kodulehelt. Kõiki tooteid on võimalik ka meil tellida. Velomarketis müüdavate Tunturi trenažööride valikuga saate tutvuda meie kodulehel.
Tunturi tähendab sõna-sõnalt “suur mägi”, mis sümboliseerib väljakutsete ületamist ja tunnet, mis tekib peale intensiivset treeningut ja eneseületamist. Tunturi sai alguse 1922. aastal Soome linnas Turkus, mil vennad Aarne ja Eero Harke avasid jalgrattapoe Pyöräkellari Oy. Esiti oli põhifookuses jalgrataste remont, seejärel toodeti Tunturi nime all ise jalgrattaid. Bränd oli väga edukas ja mõne aasta jooksul vahetati väikepood tehase vastu ning 1950ndateks oli Tunturi kaubamärk mopeedide siseturul juhtival positsioonil. Kasutades jalgrattatootmisest saadud tehnoloogiat ja teadmisi, laienes Tunturi muu spordivarustuse tootmisse. 1969. aastal muutis Tunturi kogu fitnessitööstust, tutvustades maailmale esimest koduseks kasutamiseks mõeldud veloergomeetrit ning aasta hiljem pälvis rahvusvahelise tunnustuse spordiseadmete tootjana. 1990ndatel tehti strateegiline otsus keskenduda Tunturi fitnessitoodete ja Tunturi jalgrataste tootmisele. See otsus oli oluline brändi edasiseks arendamiseks. Tunturi on nüüd Skandinaavia riikides tuntud bränd ja Tunturi fitnessitooteid müüakse enam kui 40 riigis kogu maailmas. Tunturi asub nüüd Almere’is (Hollandis Amsterdami lähedal), omanikuks Accell Group.

Toote kirjeldus

Additional information

Kaal 18,7 kg
Mõõtmed 1,2 × 0,4 × 0,23 cm
Bluetooth

Bränd

Ekraani suurus

Ergomeeter

Juhtraud

Kasutamiseks

Keeled

Mõõdetavad andmed

Pakiautomaat

Pedaalid

Pudelihoidja

Rakendused

Raskusastmeid

Toote kaal

Transpordirattad

Värv

Must

Kus asume jne