-9%

Velotrenažöör Tunturi Performance E50

Kuumakse al. 23,33 / 60 kuud
699,00

Kas otsite rohkem vaheldust? Kas soovite selgete eesmärkidega rohkem treenida? Tunturi Performance sarja trenažöör E50 võimaldab Teil valida erinevate treeningprogrammide vahel koos kõikehõlmavate funktsioonide ja tagasisidega.

  • Tõeline ergomeeter, millel on täpne väljund/takistus
  • 32 raskusastet, 21 treeningprogrammi
  • Isikupärastage oma treeninguid rakenduste kaudu (Tunturi Routes / iConsole+ Training / Kinomap / Zwift)
  • Monitor, mis kuvab erinevaid parameetreid
17TBE50000

Lühikirjeldus

Description

Velotrenažöör Tunturi Performance E50 Bike

Reguleeritav sadul + Multigrip juhtraud
Kallutage mitme käepidemega juhtraud soovitud asendisse.

Reguleeritav sadul
Sadulat saab reguleerida vertikaalselt ja horisontaalselt.

Reguleeritav monitor
Isegi monitor on reguleeritav

Madal raam
Madal raam on ideaalne treeningute alustamiseks, kui jalg on haige ja ei saa eriti kõrgele tõsta.

Tunturi marsruudid
Kas teile ei piisa 21 treeningprogrammist või soovite rattaga sõita mujal kui oma kodus? Tunturi Routes abil saate valida 50 000+ video hulgast, mis on salvestatud üle kogu maailma, ja sõita jalgrattaga nendel marsruutidel. Sõitke täna rattaga Alpe D’Huezist üles ja homme jookske läbi New Yorgi Central Parki. Treeningratta raksusaste kohandub automaatselt videol oleva kõrguse muutustega.

Velomarket on Tunturi trenažööride ja fitnessi seadmete ametlik edasimüüja ja partner Baltikumis.
NB! Velomarket pakub ka järelmaksu võimalust alates 9 €/kuus.

Vaata Tunturi tooteid lähemalt ametlikult Tunturi kodulehelt. Kõiki tooteid on võimalik ka meil tellida. Velomarketis müüdavate Tunturi trenažööride valikuga saate tutvuda meie kodulehel.
Tunturi tähendab sõna-sõnalt “suur mägi”, mis sümboliseerib väljakutsete ületamist ja tunnet, mis tekib peale intensiivset treeningut ja eneseületamist. Tunturi sai alguse 1922. aastal Soome linnas Turkus, mil vennad Aarne ja Eero Harke avasid jalgrattapoe Pyöräkellari Oy. Esiti oli põhifookuses jalgrataste remont, seejärel toodeti Tunturi nime all ise jalgrattaid. Bränd oli väga edukas ja mõne aasta jooksul vahetati väikepood tehase vastu ning 1950ndateks oli Tunturi kaubamärk mopeedide siseturul juhtival positsioonil. Kasutades jalgrattatootmisest saadud tehnoloogiat ja teadmisi, laienes Tunturi muu spordivarustuse tootmisse. 1969. aastal muutis Tunturi kogu fitnessitööstust, tutvustades maailmale esimest koduseks kasutamiseks mõeldud veloergomeetrit ning aasta hiljem pälvis rahvusvahelise tunnustuse spordiseadmete tootjana. 1990ndatel tehti strateegiline otsus keskenduda Tunturi fitnessitoodete ja Tunturi jalgrataste tootmisele. See otsus oli oluline brändi edasiseks arendamiseks. Tunturi on nüüd Skandinaavia riikides tuntud bränd ja Tunturi fitnessitooteid müüakse enam kui 40 riigis kogu maailmas. Tunturi asub nüüd Almere’is (Hollandis Amsterdami lähedal), omanikuks Accell Group.

Toote kirjeldus

Additional information

Kaal 42,2 kg
Mõõtmed 1,19 × 0,28 × 0,68 cm
Bluetooth

Bränd

Ekraani suurus

Ergomeeter

Juhtraud

Kasutamiseks

Keeled

Mõõdetavad andmed

Pakiautomaat

Pedaalid

Pudelihoidja

Rakendused

Raskusastmeid

Toote kaal

Transpordirattad

Kus asume jne