-24%

Velotrenažöör TUNTURI Recumbent Bike Performance E50R

Kuumakse al. 26,69 / 60 kuud
799,00
Selged eesmärgid intensiivseks ja ergonoomiliselt vastutustundlikuks treeninguks: Tunturi Performance’i sarja E50R lamav-istuv jalgratas on üsna mitmekülgne. Valige mitmekülgsete funktsioonide ja tagasisidega erinevate programmide hulgast. 
 • Mugav fitness jalgratas sisseehitatud ergomeetriga
 • 32 takistustaset, 21 programmi
 • Isikupärastage oma treeninguid rakenduste kaudu (Tunturi Routes / iConsole+Training / Kinomap / Zwift)
17TBR50000

Lühikirjeldus

Description

Täpsemalt:
 • Ekraan: 5,5 tolli, LCD
 • Treeningprogramme: 26
 • Raskusastmeid: 32
 • Pidurisüsteem: PMS, servomootor
 • Hooratas: 11 kg
 • Mõõdud: 168 x 64 x 122 cm
 • Toote kaal: 55,4 kg
 • Maksimaalne kasutajakaal: 135 kg
Tunturi marsruudid
Kas teile ei piisa 21 programmist või soovite rattaga sõita mujal kui oma kodus? Tunturi Routes abil saate valida 50 000+ video hulgast, mis on salvestatud üle kogu maailma, ja sõita jalgrattaga samadel marsruutidel. Sõitke täna rattaga läbi Amsterdami ja homme jookske läbi New Yorgi Central Parki. Lamava jalgratta takistus kohandub automaatselt vastavalt video kõrguse muutustele.

Seljatugi
Mugavat istet ja seljatuge saab reguleerida, et tagada teile õige treeningasend.

Programmid
Valige 32 takistustaseme hulgast või järgige ühte 21 treeningprogrammist. E50R tagab kohandatud treeningu: ergomeetriga suurendate võimsust sammude kaupa. Nii treenite alati omal tasemel.

Madal aste
Madal sisemine teeb rattale istumise ja sealt maha tuleku eriti lihtsaks.
 
Velomarket on Tunturi trenažööride ja fitnessi seadmete ametlik edasimüüja ja partner Baltikumis.
NB! Velomarket pakub ka järelmaksu võimalust alates 9 €/kuus.

Vaata Tunturi tooteid lähemalt ametlikult Tunturi kodulehelt. Kõiki tooteid on võimalik ka meil tellida. Velomarketis müüdavate Tunturi trenažööride valikuga saate tutvuda meie kodulehel.
Tunturi tähendab sõna-sõnalt “suur mägi”, mis sümboliseerib väljakutsete ületamist ja tunnet, mis tekib peale intensiivset treeningut ja eneseületamist. Tunturi sai alguse 1922. aastal Soome linnas Turkus, mil vennad Aarne ja Eero Harke avasid jalgrattapoe Pyöräkellari Oy. Esiti oli põhifookuses jalgrataste remont, seejärel toodeti Tunturi nime all ise jalgrattaid. Bränd oli väga edukas ja mõne aasta jooksul vahetati väikepood tehase vastu ning 1950ndateks oli Tunturi kaubamärk mopeedide siseturul juhtival positsioonil. Kasutades jalgrattatootmisest saadud tehnoloogiat ja teadmisi, laienes Tunturi muu spordivarustuse tootmisse. 1969. aastal muutis Tunturi kogu fitnessitööstust, tutvustades maailmale esimest koduseks kasutamiseks mõeldud veloergomeetrit ning aasta hiljem pälvis rahvusvahelise tunnustuse spordiseadmete tootjana. 1990ndatel tehti strateegiline otsus keskenduda Tunturi fitnessitoodete ja Tunturi jalgrataste tootmisele. See otsus oli oluline brändi edasiseks arendamiseks. Tunturi on nüüd Skandinaavia riikides tuntud bränd ja Tunturi fitnessitooteid müüakse enam kui 40 riigis kogu maailmas. Tunturi asub nüüd Almere’is (Hollandis Amsterdami lähedal), omanikuks Accell Group.

Toote kirjeldus

Additional information

Kaal 61,1 kg
Mõõtmed 0,33 × 1,7 × 0,78 cm
Bluetooth

Bränd

Ekraani suurus

Ergomeeter

Juhtraud

Kasutamiseks

Keeled

Mõõdetavad andmed

Pakiautomaat

Pedaalid

Pudelihoidja

Rakendused

Raskusastmeid

Toote kaal

Transpordirattad

Värv

Must

Kus asume jne